Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ VM
  Poniedziałek, 16.01

  W 2024 będzie kiepsko. Dla miasta, jak zwykle. Znów pójdą zagrać w statki przy pudle z dziurą tak samo mądre lemingi PO i lemingi PiS. Kilku lewoskrętnych zagłosuje na tęczowo-czerwonych i będzie kontynuacja tego samego. Gdyby syf z UM wylał się za rok, to by była szansa na jakiś efekt. A przez rok rozejdzie się po kościach. No ale co Ja tam wiem. W końcu tylko mieszkam na tym zadupiu, które było konkurencją dla Gdańska (średniowiecze), ważnym centrum przemysłu odzieżowego (PRL), istotnym producentem podzespołów dla kilku branż (cały XX w.) i tym, czym jest teraz (za Słonin/Wróbli, Nowaczyków, no nie napiszę o Wilku, bo ten jakieś zasługi niby miał). Banda Czworga w Wa-wie, i lokalne kliki bez krzty honoru i dobrej woli na miejscu. Pięknie nas wszyscy urządzili. A my ich ciągle wybieramy.

 2. 2
  +4
  ~ Upadły Harley
  Poniedziałek, 16.01

  Rembelski narobił tylko nadziei, a na koniec się skompromitował. Po czymś takim nikt nigdy na niego nie zagłosuje, bo tu ewidentnie widać, że chodziło tylko o szum wokół jego osoby na kilka miesięcy przed wyborami, a nie żadne referendum. Może Kukiz mu załatwi, że wślizgnie się na listę PiSu na jakieś odległe miejsce, ale gość już jest niewybieralny.

 3. 3
  +8
  ~ ABC
  Wtorek, 17.01

  Zaczynam myśleć czy czasem nie doszło ...,.... Ciężko uwierzyć, że nie zebrano np 600 podpisów w takim mieście 🤔. Najgorsze jest to, że grupa rzekomo opozycyjnych radnych nie pomogła w przygotowaniu do referendum. Krzyczą, że mają mniejszość w radzie i nic nie mogą. To teraz mogli pomóc przełamać ten stary postkomunistyczny układ. Ale po co?... Lepiej nic nie robić i te parę groszy przytulac. Miasto mogą tylko młodzi uratować. Bez układów, nawet bez doświadczenia. Po prostu świeża krew.

 4. 4
  --3
  ~ MaRS
  Wtorek, 17.01

  Co to za trolowanie? Dlaczego autor artykułu się nie podpisał? Dlaczego redakcja InfoElbląg publikuje takie rzeczy? Nie podoba mi się że mój ulubiony portal informacyjny przestaje być niezależny.

 5. 5
  +4
  ~ Ania
  Wtorek, 17.01

  MaRS to dobrze, że czasem publikują komunikaty lub komentarze z różnych stron. Cenzura jest gorsza. Czytelnik ma myśleć i mieć własne zdanie.

 6. 6
  --3
  ~ miejski pis-arczyk
  Wtorek, 17.01

  Zarówno treść artykułu jak i jego styl wskazują na autora, czyli Stefana. Podobnie komentarze gloryfikujące referendum i jego przywódcę. Nikt, poza Rembelskim nie wie ile głosów poparcia dla referendum zebrano - 100-123? Unikanie obecności mediów na "niszczeniu" potwierdza liczbę ok. 54. A taki "artykuł" Stefan już wcześniej popełnił - te same "problemy", słowa, akapity.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85421013832092