Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 30.11

  Mam nadzieję, że rodzina przede wszystkim tej osoby, która została częściowo przysypana ziemią, nie odpuści tematu i złoży pozew do sądu o odszkodowanie. Należy żądać takiej kasy, że nawet jak sąd przyzna 1/3 to Charon i tak będzie musiał się zamknąć bo nie wyrobi finansowo. Straty moralne, trauma, tego nie da się obliczyć i należy żądać gigantycznego odszkodowania. To nie samochód na parkingu został uszkodzony, przychodzi rzeczoznawca i wycenia stratę. Tutaj są rzeczy, których wycenić się nie da, dlatego mam nadzieję, że rodzina nie odpuści i firmie Charon odpowiedni się odpłaci za to jak traktują osoby zmarłe. Bez żadnego szacunku i godności więc tak samo "jechać" z nimi w sądzie, bez najmniejszej litości.

 2. 2
  +5
  ~ Eg
  Środa, 30.11

  Groby zasypywać przy rodzinie tak jak było dawniej, nie będzie takich przypadków. Teraz rodzina odchodzi od grobu, a hieny cmentarne robią co chcą . Ciekawe jak długo tak okradali zmarłych, na pewno to nie jest jedyny przypadek. W głowie się nie mieści co się dzieje w tej firmie.

 3. 3
  0
  ~ gdzie jest mysz
  Środa, 30.11

  Jacy mieszkańcy, takie władze i domy pogrzebowe. Czerwone pasożyty i folskdojcze na każdym rogu. Strach i obrzydliwość żyć w tym mieście.

 4. 4
  +1
  ~ ?
  Środa, 30.11

  a co z wątkiem narkotyków i powiązań biznesowych z milicją ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94261193275452