Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Aleks
  Sobota, 03.09

  W Eblągu to w większości sami pijacy . Zaproś kumpli do swojego mieszkania a nie tak jak np.u mnie stoją i pijay w drzwiach wejściowych do bloku. Rzucają puste butelki i pety obok. Nie można przejść, brzydzę się ich i już nie mam siły na ich zaczepki. Patologia dookoła. Co się dzieje z tymi ludźmi. Pijaństwo w narodzie to jest ogromny problem, nad którym władza musi się głęboko zastanowić.

 2. 2
  --3
  ~ Ktoś
  Sobota, 03.09

  Jak można nie rozpijac Narodu,kiedy co krok,w zasięgu ręki stoją sklepy monopolowe " BORYS " albo inne tego typu. Wszędzie tylko Alkohol, alkohol i jeszcze raz alkohol. Do czego zmierzamy.

 3. 3
  +1
  ~ borys
  Sobota, 03.09

  Co krok sklepy z alkoholem to polityka obecnych wladz ,by było jak najwiecej pijanych ,ktorych nie należy denerwować ,bo to elektorat PiS -u . Nikt z pijanych za kierownicą nie idzie siedzieć na 2 lata jak mówią przepisy , nawet ci powyżej 3 promili . Ale jezeli trzeżwy jedzie powyżej 30 km jak dozwolone i zwłaszcza jest z PO jak Tusk i Schetyna to afera na całą Polskę . Ale jak Kaczyński jedzie do kościoła setką gdzie 50 dozwolone to przestraszone policjanty się odwracają , bo nie chcą wylecieć z roboty .Czyli bałagan w naszym kraju coraz wiekszy i trzeba się napić

 4. 4
  --1
  ~ Ryba
  Sobota, 03.09

  To prawda - o pracę w tym mieście ciężko, wokół głównie emeryci albo mężczyźni z piwem w ręku jakby niewiadomo co nieśli, tacy dumni! Nudno, smutno, drętwo i bez przyszłości dla młodych!

 5. 5
  +3
  ~ Z Sadowej
  Sobota, 03.09

  Przechodzę przy cmentarzu codziennie i jak dla mnie jest całkiem zadbany. Najgorsi dla tego miejsca są mieszkańcy obok, dla których to idealne miejsce na sralnię dla piesków, nawet między nagrobkami

 6. 6
  +6
  ~ ZSE rocznik 2004.
  Sobota, 03.09

  moim zdaniem problemem nie jest picie, a śmiecenie. Sam tam chodziłem na piwko - tylko przez cmentarz się przechodziło i siadało się pod Napoleonem z ciekawym widokiem na osiedle oraz jednostkę wojskową. Picie nie jest problemem naprawdę, da się kulturalnie i spokojnie wypić piwko.

 7. 7
  0
  ~ zkm
  Sobota, 03.09

  A na ul. Topolowej coraz więcej dziur w jezdni - jest prawie nieprzejezdna, szkoda zawieszenia w samochodach - a urzędnicy za biurkiem nadal tego nie widzą . Kto jest radnym w tej dzielnicy ?

 8. 8
  +1
  ~ lump
  Sobota, 03.09

  - borys - puknij się w łepek ciemniaku- zgody na alkohol wydaje miasto !

 9. 9
  --1
  ~ won zruskimi
  Sobota, 03.09

  Ten syf robią potomkowie pospólstwa z akcji Wisła. Oni gdy tu przybyli to wanny wyciągali z łazienek i zamieniali na chlewiki dla świń. Teraz domagają się rozwalenia bażantarni i poprowadzenie przez nią obwodnicy. To są ludzie o płytkich potrzebach. Ich interesuje tylko szybka droga z roboty do domu i jakieś szybkie chlanie na cmentarzu lub w parku. Oczywiście zostawiając po sobie syf.

 10. 10
  0
  ~ Plk
  Niedziela, 04.09

  A czym potomkowie Merkel sie przyczynili dla Elblaga raczej ona z tuskiem dla pitina duzo zrobila, a graboach urzeduja dzieci lewicy bo swietoaci nie znaja

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92687320709229