Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Dorotka5801
  Wtorek, 30.08

  Borys co róg monopolowych sklepów więcej niż spożywczych.Zakaz w niedzielę ich nie obowiązuje.Czy państwo się zastanowili kto ma w tym udziały.Borys chyba leki sprzedaje bo i w niedzielę i święta czynne.Co władze robią wydają koncesje jak popadnie.Pijany naród jest łatwy do manipulacji.

 2. 2
  0
  ~ Oaza spokoju
  Wtorek, 30.08

  Uwaga na grupke że Starowiejskiej 6 dalej siedzą małże stwo z grubym w czapce i urzędują pod klatką

 3. 3
  +4
  ~ Obywatelka
  Wtorek, 30.08

  Nawet pijanym w sztok sprzedają wiele razy widziałam nawet na Topolowej pijani ledwie się trzymają na nogach a sprzedaż pełną parą idzie . Tylko fakt tam kultura pod sklepem i w obrębie nie chleją

 4. 4
  +3
  ~ Stef.
  Wtorek, 30.08

  Komentarz Zarządu Borys Company S.A. jest standardowo żenujący, świadczący o tym, że „mają koncesję i co nam zrobicie”, a 5 metrów od sklepu Borys „publiczni degustatorzy” mogą codziennie od rana do nocy „żłopać piwsko” robić śmietnisko i szalet publiczny, a dzieci mieszkańców mogą się uczyć życia. Sprzedaż każdego dnia tygodnia najtańszego alkoholu przyciąga patologię, która krąży wokół sklepu Borys od otwarcia do zamknięcia. Zgodnie z komentarzem Zarządu Borys Company S.A. podejmowane przez sieć sklepów „Borys” działania prewencyjne, a jak widać i słychać są one zdecydowanie nieefektywne, a polityka odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu to kpina z mieszkańców w najbliższym otoczeniu sklepów. Zastanawia milczenie czołowych włodarzy miasta Elbląga, wybory będą niedługo, mieszkańcy podziękują.

 5. 5
  +1
  ~ Ja Ignacy
  Wtorek, 30.08

  Te "Borysy" to oazy dla alkocholików ... Lotnicza , Tysiąclecia , Królewicka , słoneczna..itd. Fakt , personel doświadczony . Zna tych pijaczków po imieniu i potrafią mówić"nawijać" w tym samym języku !

 6. 6
  +1
  ~ Ja Ignacy
  Wtorek, 30.08

  Ale nie tylko "Borysy" ; są też meliniarskie "Żabki" oblegane przez zapijaczonych , brudnych bezdomnych ..itp. ! Kochanowskiego , przy Dworcu .. itd . Zaczepki przechodniów , bluzgi , i śmieci ... Tfu !!

 7. 7
  --1
  ~ HWDP
  Wtorek, 30.08

  JEBAC SPOLECZNIAKOW MELANZ TRWA 4 SEZONY

 8. 8
  +2
  ~ ob
  Wtorek, 30.08

  Wójt, burmistrz lub prezydent miasta może cofnąć zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych przede wszystkim: w przypadku sprzedaży napojów alkoholowych osobom nieletnim, nietrzeźwym, na kredyt lub pod zastaw; powtarzającego się, co najmniej dwukrotnie, w okresie 6 miesięcy w miejscu sprzedaży lub najbliższej okolicy zakłócania porządku publicznego w związku ze sprzedażą napojów alkoholowych przez sklep, gdy prowadzący sklep nie powiadamia organów powołanych do ochrony porządku publicznego. Takie jest prawo. Gdyby prezydentem był ktoś kto dba o swoich mieszkańców byłoby już po temacie. Tak więc na przyszłość ludzie uważajcie kogo wybieracie

 9. 9
  +1
  ~ joanna
  Wtorek, 30.08

  Dlaczego zwykli obywatele mają wyręczać w obowiązkach policje i straż miejską ? Jak ktoś się zapisał do pracy z menelami to chyba wiedział co robi i powinien dobrze wykonywać swoją robotę ,a nie przeczekiwać za biurkiem lub w aucie na wczesniejszą emeryturę . Może blokujecie etat bardziej odwaznym , tylko nie wiem czemu do tej roboty potrzebna jest matura , a po szkole zawodowej , to co głupsi jesteśmy .

 10. 10
  +1
  ~ Joanna
  Wtorek, 30.08

  Mieszkałam w pobliżu 25 lat i stwierdzam, że Borysa nie było, a alkoholicy w tej dzielnicy mieli się świetnie i wystawali w klatkach schodowych, lub ludziom pod oknami w najlepsze. To nie wina sklepu, a pijaczków zasiedziałych na tej dzielnicy ( jak nie było wspomnianego Borysa to zaopatrywali się w sklepie społem).

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.492604970932