Niedziela, 5.02.2023, Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ oczy
  Środa, 31.08

  ciekawe jaką posadkę wymości sobie nowak po wyborach.

 2. 2
  +5
  ~ Nieudacznicy
  Środa, 31.08

  Dlaczego boicie się wystąpić o należne pieniądze dla Elbląga. Boicie się olsztyna i tamtejszych politykow .

 3. 3
  +13
  ~ Fan Gargamela z PO
  Środa, 31.08

  Mnie od lat zaskakuje , że na Nowaka ktoś głosuje, a Wielki Ptak robi z niego wicka nie?! Zaskakuje mnie, że ludzioe SLD nie maja nic do powiedzenia kiedy on sa podejmuje decyzję za wszystkich tak jak to było z poparciem SLD dla Wielkiego Ptaka w kampanii wyborczej kiedy liderzy jak Rysio nic nie wiedzieli? No i jeszcze Michałek....

 4. 4
  +9
  ~ Jakie słowo?
  Środa, 31.08

  wszystko planowo, a jak z planową i honorową realizacją obniżenia ciepła o 20%, surowce w górę dopiero od kilku miesięcy

 5. 5
  --4
  ~ Hydraulik.
  Środa, 31.08

  Według was, najlepiej byłoby się zadłużyć, wziąć milionowe kredyty i później płakać. Widać jacy to gospodarni jesteście.

 6. 6
  +11
  ~ Onufry
  Środa, 31.08

  No i Roch Kowalski. Na początek wystarczy systematycznie udrażniać studzienki odpływu wód opadowych, bo są one szczelnie zatkane (zasypane) po zimie i w czasach suszy. Całe miasto tak ma. Woda nie ma gdzie spływać. To niewiele kosztuje imć Rochu.

 7. 7
  +3
  ~ wodnik
  Środa, 31.08

  Czy zabezpieczanie budynków przed zalewaniem przez wody opadowe nie jest również zadaniem wspólnoty mieszkaniowej i właścicieli terenu z którego spływa woda.

 8. 8
  +11
  ~ przyzwoitość?
  Środa, 31.08

  Stary Nowak bardzo nie lubi tej części miasta co potwierdza zaczynając od SP23 a teraz dając.popis z deszczówką. Zarządcy zalewanych budynków powinni sądownie dochodzić odszkodowań pozywając Nowaka (po takiej wypowiedzi)jako urzędnika a nie UM. Utrzymuj Nowak kumpli z wodociągów i dróg w gotowości - czyszczenie studzienek i kanalizacji burzowej 4 razy w roku. Skoro Nowak nie umie zarządzać, to lud tam zamieszkały przypomni sobie czyny społeczne z komuny i z łopatami stawi się w sobotę do kopania rowów tuż pod oknem Wróblewskiego i Nowaka. Dr Missan obsłuży taczkę z urobkiem. XXI wiek w pępku świata a mżawka zalewa ludzi. no i te kartofle w piwnicy!!!

 9. 9
  +6
  ~ bez kitu
  Środa, 31.08

  Pani Lisewska ,przecież pani pracuje w EPEWiKU więc moze tam zadziałac a nie zaraz lecieć z tym do gazety. Co wybory sie zbliżaja i trzeba zaistnieć. ? Poza tym rzad nakłada coraz wiecej obowiązków finansowych na miasto więc skad mają być te pieniądze ? Może podwyższyć NAM podatki lokalne jak np. od nieruchomości ?Niech zwróci sie pani z tym na Nowogrodzką tam jest decydent !!!!! Mam dość tego zakłamania.To co dziś widzimy w naszym kraju to również pan .

 10. 10
  +4
  ~ problem?
  Środa, 31.08

  ~bez kitu - w pełni się zgadzam, że kampania wyborcza się toczy. Nawet Pruszak, specjalista od paletu, zszedł do kanałów by pamiętano o nim przy urnie, nie przy rynnie i studzience. Sprawa zalań - zaniedbanie instalacji i czekanie mieszkańców aż "oni" zrobią. Arogancja UM jest taka sama jak dziwoląg "radnych" i "zalanych". Mieszkańcy potraktujcie swoje lokum jak wasze a UM niechże wspomaga a nie robi wykładu dziada. "Radna" Lisewska pognała by jeden zespół techniczny do odblokowania kanałów , bo jak widać, z petycji będzie papier do d.upy ponownie zatykający kanał.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.000853061676