Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
To juz patologia i wstyd!
@śmiechu warte: ale prokuratora to ty szanuj, popatrz lepiej na "Analityka" z prokuratury - ten to dopiero jest spec
Dlaczego na (fot. KMP w Elblągu) jest koleś w dresie piszący w Wordzie?
bo mu notatnik się zawiesił to pisze w Wordzie.
Czerepak się chwalił że ma certyfikat amerykański on line na włamy do sieci.
Tu bardzo ładny artykuł na ten temat: https://antyweb.pl/epec-atak-hakerski
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
To juz patologia i wstyd!
@śmiechu warte: ale prokuratora to ty szanuj, popatrz lepiej na "Analityka" z prokuratury - ten to dopiero jest spec
Dlaczego na (fot. KMP w Elblągu) jest koleś w dresie piszący w Wordzie?
bo mu notatnik się zawiesił to pisze w Wordzie.
Czerepak się chwalił że ma certyfikat amerykański on line na włamy do sieci.
Tu bardzo ładny artykuł na ten temat: https://antyweb.pl/epec-atak-hakerski