Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Monika
  Piątek, 21.01

  Tego typu przejścia przez tory powinny być zabezpieczone barierkami typu labirynt. W tym miejscu jest dosyć długi odcinek prosty i tramwaj może już tu jechać z dużą prędkością. Wiele osób wchodzi na te przejście bezpośrednio schodząc z pasażu handlowego. Gdyby były takie barierki, to pieszy musiałby zwolnić i miałby większą możliwość rozejrzenia się przed przypadkowym wejściem na tory. Tego typu przejście jest w okolicach ul. Grobla Św. Jerzego. Mimo, że nie ma wymogu, aby w tym miejscu było takie przejście, to chyba dla bezpieczeństwa pieszych warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić.

 2. 2
  +10
  ~ Hania
  Piątek, 21.01

  Ewidentnie wina dziewczynki,ktora miala w uszch sluchawki. Czesto widze na przejsciach mlode osoby rozmawiajace przez telefon, a rowerzysci na porzadku dziennym maja sluchawki.Szkoda motorniczego, przez glupote mlodej osoby. Moze policja zainteresuje sie mlodymi pieszymi i rowerzystami.

 3. 3
  +6
  ~ Ja
  Piątek, 21.01

  Szła i szła a tramwaju nie widziała!? Daj dziecku miód na lepszą koncentrację.

 4. 4
  +6
  ~ Rw
  Piątek, 21.01

  Słuchawki w uszach rowerzystów ,pieszych to jest teraz na porządku dziennym,wystarczy rozglądać się na przejściach i nie tylko.nie rozumiem w czym problem.A dziewczynce życzę dużo zdrowia, rodzicom spokoju i również zdrowia.

 5. 5
  --1
  ~ Łysy
  Piątek, 21.01

  O od kiedy jest zakaz noszenia słuchawek, i ten nowy poj... przepis ustąp pierwszeństwa na pasach stoją i pier...... na przejściu stajesz czekasz, a pogaduszki idą. Powinien być nakaz noszenia odblasków to raz, zakaz stania przed przejściem dla pieszych dwa, i zakaz noszenia słuchawek czy rozmów przez tel w mieście to trzy! A stoi jakiś moher z moherem przed przejściem i rozmowa leci 5 min każdy się zatrzymać musi to jest chore@

 6. 6
  +2
  ~ Shwhhb
  Piątek, 21.01

  Dziewczynko, mam nadzieje, ze wyjdziesz z tego kochana....dzieciaczki uważajcie na drodze proszę...

 7. 7
  --13
  ~ Dawid
  Piątek, 21.01

  Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

 8. 8
  --2
  ~ @dobrzejest
  Sobota, 22.01

  Ale jesteś podła/y. Jednak masz ode mnie łapę w górę, bo masz rację... mimo to jesteś podły.a :P

 9. 9
  --4
  ~ A
  Sobota, 22.01

  Ja nie wychodzę z domu bez słuchawek, zawsze mam je w uszach i nic nikomu do tego. Zawsze, ale to zawsze jednak przy zbliżaniu się do przejścia staje i patrzę dookoła co się dzieje, przechodząc również rozglądam się na boki. Wszystko zależy od odpowiedzialności człowieka. Co z tego że to dziecko lat 11? Rodzice nie nauczyli jak się zachowywać na przejściach to teraz wyszło. Zero tolerancji dla ludzkiej głupoty.

 10. 10
  --15
  ~ rychter
  Sobota, 22.01

  Moim zdaniem każdy pojazd przed przejściem powinien zwolnić pojazd do takiej prędkości aby mógł się zatrzymać nie ma innego wytłumaczenia dziewczynka szła przez pasy prawidłowo

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0061469078064