Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Fajna fota, 20 lat wstecz-:)
Kiedy zobaczymy w końcu młode , uśmiechnięte, nienaznaczone przeszłością twarze? Ile można !
~czas pły... - jemu chyba już nic nie stoi i nawet w miasto nie celuje. Wszystko, wszystko!, wisi, dlatego fotki z lat 90-tych.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Fajna fota, 20 lat wstecz-:)
Kiedy zobaczymy w końcu młode , uśmiechnięte, nienaznaczone przeszłością twarze? Ile można !
~czas pły... - jemu chyba już nic nie stoi i nawet w miasto nie celuje. Wszystko, wszystko!, wisi, dlatego fotki z lat 90-tych.