Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Luis
  Czwartek, 09.09

  a kto powiedzial, ze zaszczepieni nie lapia wirusa i nie przenosza go dalej. Zaszczepienie nie chroni przed zakazeniem i przenoszeniem na inne osoby. Chroni przed ciezka choroba i ew. zgonem- z tego co trabili i trabia dalej. Takie niezrozumienie rzeczy prowadzi do tego, ze fryzjerki, kosmetyczki i niektorzy moi sasiedzi sa przekonani, ze nie musza uzywac masek tam, gdzie sa nadal wymagane.....BO sa zaszczepieni i nie zarazaja. Ludzka glupota i sluchanie i czytanie bez zrozumienia nie ma granic.

 2. 2
  +6
  ~ belfer
  Czwartek, 09.09

  dalej hejtujcie polskich nauczycieli, wywalajcie ich na pus..k itp. Już prze 7 miesięcy mieliście dzieci w domu i jakoś z własnymi sobie nie radziliście, wielu z Was wspaniałych rodziców nie było w stanie zmusić własnego dziecka, żeby zasiadło przy biurku do lekcji... róbcie tak dalej, to Wasze dzieci niebawem nawet nie będą chcieli uczyć Ukraińcy.

 3. 3
  +4
  ~ belfer
  Czwartek, 09.09

  Nie musicie nas zwalniać, bo nie wy RODZICE nas zatrudnialiście, ale spokojnie nie martwcie się, my się sami powoli zwalniamy i znajdujemy lepsze miejsca pracy, tam gdzie nie trzeba takich buraczanych rodziców wysłuchiwać

 4. 4
  --6
  ~ Rodzic
  Czwartek, 09.09

  Do Belfer. A kto takich jak wy nierobów przyjemnie do pracy. Wy umiecie pracować tylko 18 godz tygodniowo przez 9 miesięcy w roku.

 5. 5
  +1
  ~ belfer
  Piątek, 10.09

  do Rodzic, nie martw się, chętnie przyjmują nas do innych prac, lepiej płatnych, sam Rodzicu widzisz, że nauczycieli coraz częściej brak, Ty swojego dziecka niczego nie nauczysz, poza hejtowaniem i agresją do innych za swoją niewydolność, my sobie poradzimy, ale kto zajmie się Twoim dzieckiem, gdy Ty siedzisz i tylko obrażasz innych? Pamiętaj, dziecko Cię obserwuje, niebawem będzie zwracało się do Ciebie, tak jak Ty do innych, bo szacunku takim zachowaniem do własnego dziecka nie nauczysz

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.