Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Jerzy
  Czwartek, 24.06

  Do mądrych urzędników prosty sposób wam podpowiem , ustalcie podatki w tych miejscach tak wysokie że właścicielom nie będzie się opłacało w takim stanie to trzymać .

 2. 2
  +5
  ~ ZAKANALAK
  Czwartek, 24.06

  Do Sądu tego właściciela,

 3. 3
  +10
  ~ wołomin
  Czwartek, 24.06

  Umowy podpisują konkretni ludzie, urzędnicy. Uchwały podejmują konkretni ludzie - "radni". Spaprana uchwała rodzi spapraną umowę i pozostawia piękny widok oraz zachwyt podpisującego ze strony UM - "jestem zadowolony...". Wszystko dzieje się "zgodnie z prawem" a niewidomy i głuchy twierdzi "nie widzę, nie słyszę, dziwię się". I tutaj, wobec znajomych królika, nie działa wyburzanie, standaryzacja, szybka ścieżka inwestycji lub jej odebrania. Bo ktoś, ja go znam, podpisał taką, kolejną, umowę aby prosiaczek i osioł byli zadowoleni. Życzę zdrowia prosiaczkowi, kumplom i elektoratowi. Jest jeszcze tyle gruntów do sprzedania i "umów" do podpisania, że starczy dodatków do emerytur dla wszystkich mieszkańców lasu.

 4. 4
  +8
  ~ masakra
  Czwartek, 24.06

  no przecież radni nieporadni z ratusza są mocno zapracowani, tak jak i prezydent i jego świta, no łokcie sobie obrywają bidulki!!!

 5. 5
  0
  ~ kiki
  Czwartek, 24.06

  panie " najbardziej pracowity" radny Balbuza, swego czasu chciałeś być prezydentem, czy to znaczy że obecne pana "zaangażowania" to już jest wstęp do przyszłych wyborów?

 6. 6
  +2
  ~ oko
  Czwartek, 24.06

  Podpisujący umowę sprzedaży działki, przedstawiciel UM, jest już na ZASŁUŻONEJ EMERYTURZE !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.