Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
@on - oczywiście że jest ale są tak samo zarobieni jak na miejski dział rozrywki
A który z włodarzy miasta mieszka w tej kamienicy? Kiedyś to chyba Wilk, mieszkający naprzeciwko dworca, wyremontował sobie kamienicę za nasze pieniądze?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
@on - oczywiście że jest ale są tak samo zarobieni jak na miejski dział rozrywki
A który z włodarzy miasta mieszka w tej kamienicy? Kiedyś to chyba Wilk, mieszkający naprzeciwko dworca, wyremontował sobie kamienicę za nasze pieniądze?