Czwartek, 15.04.2021, Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Village
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 06.04

  Do: anty wieśniak 5 nigdy nie będzie, bo gospodarstwa to teren prywatny właścicieli i nikt tam nie będzie właził bez pozwolenia. Był to projekt, który miał za zadanie zaszkodzić polskiemu rolnictwu, jakoś w UE nikt się nie zajmuję Corridą i torreadorami, pikadorami jak wbijają szpady i piki dla zabawy na arenie bykowi, tam już ,,oczywiście" nie ma znęcania się nad zwierzętami, albo jak gęsi pasą rurkami pod przymusem na foie gras we Francji czy Belgii. W Hiszpanii zabijają wiele chartów hiszpańskich, mają tam swoje dziwne tradycje wyścigów tych psów.

 2. 2
  0
  ~ Village
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 06.04

  do: ~ zez mówisz o tej ,,cywilizowanej" Unii Europejskiej, gdzie bykom na arenach wbijają piki i szpady dla zabawy w Hiszpanii, albo pasą pod przymusem gęsi rurkami na foie gras jak we Francji, alb kupują konie na rzeź jak we Włoszech?

 3. 3
  --2
  ~ kolko
  Tydzień temu, Środa, 07.04

  Z niego rolnik bydlak ,jego do ciupy.gnojkiem posarowac .

 4. 4
  +1
  ~ by się wam przydało
  Tydzień temu, Środa, 07.04

  Dajcie spokój "rolnikowi" i krówce. Kto zna choć trochę zwierzęta i ptaki, to wie że mają ciekawe zachowania i potrzeby. Krówka , poza oborą, swobodnie chodzi, skubnie trawkę, zrobi kupę, położy się tam gdzie chce i jest jej wygodnie. Zwierzę wygląda jak nasz "prezydent" - jest wypasione, czyste, leży. Panienki chciały zaistnieć i padło na krówkę. Skończył się temat histerii (po polsku macicy) i padło na krówkę . Nikt nie widział ani słyszał jak rolnik każe krówce siadać na kupie. Z wywiadu z krówką też nie wynika że przeciw czemuś protestuje siedząc na kupie z błyskawicą. W oku. Pusie zaistniały kosztem "rolnika, krówki i kupy. Zrobiły to co robią na ulicach - gnój pod bydło. Pewnie sugerują , że chcą jechać jak Jagna.

 5. 5
  +1
  ~ wielkanocny "niecud"
  Tydzień temu, Środa, 07.04

  Rolnik w swojej naturze jest pazerny i nie znam takiego który cielaka wyrzuci na gnój. Prędzej go przemieli na kiełbasy i sprzeda je na rynku w Elblągu. Cielę krowy po urodzeniu nie biega jak gazela. Foto też nie pokazuje jednodniowego oseska. Podajcie adres tego gospodarstwa, podajcie jakie sankcje spadły na tego rolnika, pokażcie foto innych zwierząt w tym gospodarstwie. Info ma na celu uzasadnienie wydatkowania kasy i pozyskania nowej - stąd cielaczek podaje konta i beczy o kasę. Info o enigmatycznym rolniku i cielaku zaprzecza wizerunkowi z poprzednich miesięcy gdy informowaliście o super pomocy dla poszkodowanych ptaków i zwierząt. Czy ten cielak jest realny? Nawet osadnik z 1947 nie wyrzuci żywego cielaka na gnój, a go nakarmi "po palcu" lub butelką ze smokiem.

 6. 6
  0
  ~ kupy się nie trzyma
  Tydzień temu, Środa, 07.04

  Skąd mieliście siarę? Od żubrzycy? Na foto jest starszy cielak i wg waszego opisu nie miał prawa przeżyć wyroku "rolnika". No i skąd mieliście siarę której nie chciał dać cielakowi rolnik. Idiota czekał kilka miesięcy na cielaka i go posadził na kupie. Natychmiast skierujcie psychiatrę do "rolnika" lub wezwijcie do siebie. Poświąteczna nietrzeźwość?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4745411872864