Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Clip
  Sobota, 20.03

  Ale wy ludzie jesteście naiwni....jak dzieci. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha.

 2. 2
  --7
  ~ Elbląg
  Sobota, 20.03

  Budować ale wara od bażantarni!!!!!! Szukać alternatywy a nie iść na latwizne !!!!

 3. 3
  --5
  ~ Pol
  Sobota, 20.03

  Budować budować i nie słuchać popaprańców czyńcie sobie ziemię poddaną.

 4. 4
  --7
  ~ obserwator elblaga
  Sobota, 20.03

  Z pewnoscia Chrobrego bedzie jednokierunkowa i Marymoncka rowniez To jedyne rozwiazanie

 5. 5
  +7
  ~ RONDO
  Sobota, 20.03

  Gdzie RONDO przy skrzyżowaniu Piłsudskiego-Legionów-Królewiecka? Zatkacie kolejne skrzyżowanie bo w projekcie pełno świateł planujecie a nie ronda? Dodatkowo Królewiecka nie będzie szła prosto tylko odbijać będzie w stronę ulicy Legionów i skręcać w prawo na stary pas - co to za głupota? RONDO bez problemu rozwiązałoby ten problem. Dodatkowo po co pętla tramwaju przy stacji paliw orlen, zamiast poprowadzić tory do pętli Ogólna ulicą Legionów lub Fromborską - uśmiercić chcecie tramwaj na królewieckiej?

 6. 6
  +6
  ~ POLANA ZOSTAJE
  Sobota, 20.03

  Do wszystkich "znafców": Na stronie bip urzędu jest cały projekt do ściągnięcia (3,6Gb), po krótce: 1) Polana w Bażantarni zostaje - trasa jest poprowadzona pomiędzy parkiem linowym a polaną (po drugiej stronie Dzikuski niż polana), dalej prosto i wpada w Marymoncką na wysokości wjazdu do nadleśnictwa. 2) Marymoncka i Chrobrego będą miały skrzyżowanie z obwodnicą na wysokości mostka na ul. Sybiraków koło parku linowego (prawdopodobnie dojazd do Marymonckiej i muszli będzie od strony polany. 3) Ulica Kościuszki będzie wpadać w obwodnicę z tyłu za nowym parkingiem szpitala (zlikwidują część parkingu) 4) Likwidacja torów na Marymonckiej i budowa pętli tramwajowej między Piłsudskiego a stacją paliw orlen. Był plan żeby przedłużyć tramwaj do pętli Ogólna ale się z niego widać wycofali niestety!

 7. 7
  --3
  ~ nie będzie polany
  Sobota, 20.03

  Wystarczy w Google wpisać "Elbląg obwodnica wschodnia" i odhaczyć "grafika". Trasa jest poprowadzona na północ od parku linowego, właśnie przez polanę, ocaleją te małe "polanki" po schodkach, to nie jest ta duża polana z wiatami, uważniej proszę przyjrzeć się mapie. No i bye-bye tramwaj do Bażantarni.

 8. 8
  --1
  ~ yataman
  Sobota, 20.03

  pomysl iscie kretynski, powinnismy odwolac elblaska wladze nim zniszcza nam bazantarnie. obwodnica tak ale nie po ul wschodniej i nie przez bazantarnie. jestem w szoku ze elblazanie wzieli sobie za wlodarzy takich burakow jak wroblewski czy nowak ktorzy maja to miasto glebo w dupie. obwodnica odetnie gore chrobrego od reszty bazantarni, zniszczy po czesci niebieski i zielony szlak oraz zlikwiduje polane z wiatami a wszystko po to zeby banda idiotow mogla przejechac samochodem spod osiedla przy strzelnicy pod szpital. chore!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.