Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ kiki
  Sobota, 28.11

  A czy pan Arkadiusz vel Arkadius /swoim 50 letnim "wyliczeniem"/ nie podważa stwierdzeń naukowców z PG i UG, że przekop zwróci się za jakieś 500 lat? Przekop będzie służył przede wszystkim jachtom, a nie statkom o których tak "marzy" pan dyrektor portu, a co z pogłębianiem toru żeglugowego i rzeki Elbląg?

 2. 2
  +4
  ~ Pamietamy
  Sobota, 28.11

  P O przednie rządzące P O i PSL i SLD to niby dali.pieniadze na port w Elblągu. I co niby poszły na olsztyn czy bankruta szymany lotnisko.

 3. 3
  +2
  ~ Gderacze
  Sobota, 28.11

  A niech za tysiąc lat się zwróci przekop cały region ma mieć dostęp do morza Swój POLSKI . Nie czapkowanie do ruskich by przepłynąć DOTARŁO.

 4. 4
  +5
  ~ Jaś Fasola
  Sobota, 28.11

  Gdyby wyliczać, że za 500 lat czy nawet dłużej coś się zwróci, to pewnie nikt by nie zaprzątał sobie w głowy w dawnych latach budową pochylni. Nie wszystko można przeliczyć na pieniądze. Bo przecież dotyczy to komfortu życia ludzi tu dziś i za wiele lat. Gdyby tak myśleć, to i mieszkań nie warto by było remontować, bo przecież ten remont nie wiadomo kiedy też się zwróci. Myślę , że nienawiść do innych ludzi, czy obsesja na nazwę jakiejś partii, odbiera logiczne i mądre myślenie. Tak sobie myślę, że nasi sąsiedzi znają tą wadę Polaków i od wieków to wykorzystują przeciwko Polsce przy pomocy sprzedawczyków i głupców mieszkających na terenie Rzeczpospolitej Polski których sami wybieramy. A my przez swą tolerancje pozwalamy by mendy narzucały nam i naszym dzieciom swe zboczone poglądy.

 5. 5
  +5
  ~ Tadd
  Sobota, 28.11

  Prezes powiedział "kopać" więc nikt z przy ***sów nie powie - nie. Kasa nie jest ważna. Liczą się wizję. Toć wizjonerzy teraz u władzy.

 6. 6
  +2
  ~ .-
  Sobota, 28.11

  cytat-"Wzrost kosztów tej inwestycji wynika przede wszystkim ze wzrostu cen" To inflacja jest ponad 100 % ? Znowu się motają w kłamstwach.

 7. 7
  +6
  ~ C.K
  Sobota, 28.11

  To tyle co na TVPIS

 8. 8
  +4
  ~ nieudacznypis
  Sobota, 28.11

  To polityka pis spowodowała taki wzrost cen i my wszyscy odczuwamy to na własnej skórze.Ekonomia nie da sie oszukać.

 9. 9
  +7
  ~ katoski
  Sobota, 28.11

  Janos-typowy pisowiec czyli ciemny lud .Twój rozum nie ogarnia że to właśnie pis doprowadza Polaków do biedy.Ty i twoje dzieci czy wnuki będa spłacać dług pisu do końca życia.

 10. 10
  +5
  ~ optymista
  Sobota, 28.11

  Będzie to dobra atrakcja Turystyczna i spełnienie woli US Army. Co do pogłębienia rzeki i portu, to lata 30-te. A obrotnica? Poczekajcie aż jakiś statek chcący z niej skorzystać zgłosi chęć wpłynięcia do Elbląga - dotychczasowi użytkownicy (i tacy pozostaną w przyszłości) zawracają na wstecznym.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.