Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Stefan Rembelski
  Poniedziałek, 23.11

  To jest jakaś aberracja - obietnice bez pokrycia wypisz wymaluj jak z ceną za ciepło, zamiast 20 % w dół kilka % w górę. Teraz obietnice darmowych żłobków za rok, tańszych biletów w pustych autobusach, zmniejszanie zadłużenia poprzez zaciąganie długu poprzez emisję obligacji. Wszyscy są winni dookoła, a Pan prezydent by chciał aby było tak jak było. To tak nie działa Panie prezydencie - w takich czasach wszyscy od budżetów rodzin, poprzez firmy jednoosobowe, małe średnie, duże i koncerny racjonalizują koszty i to na wyrost by mieć bufor na jeszcze trudniejsze czasy. Więcej pragmatycznej odwagi - mniej taniego populizmu. Stan epidemii pokazuje, że bizancjum na łączności i spółkach komunalnych bezpośrednio Panu podległych jest nikomu nie potrzebne a tylko obciąża kieszenie elblążan cdn

 2. 2
  +12
  ~ Stefan Rembelski
  Poniedziałek, 23.11

  Musi się Pan na coś zdecydować czy chce Pan być dobrodziejem dla nielicznych wybranych, czy dobrym, mądrym gospodarzem Elbląga. Ten budżet wywali to miasto na plecy na długie lata. Wszyscy ponoszą koszty w trudnych czasach i wszyscy muszą podejmować trudne decyzje, bo taka jest logika sprawowania każdego urzędu i taka jest powinność lidera. Proszę się nie uchylać.

 3. 3
  +8
  ~ m
  Wtorek, 24.11

  Ty człowieku juz lepiej mnie nie uspokajaj! Najlepiej nic nie mów.

 4. 4
  +5
  ~ do kogo?
  Wtorek, 24.11

  ~m - a do kogo ty mówisz "człowieku"?

 5. 5
  +7
  ~ pyta
  Wtorek, 24.11

  a ja pytam gdzie w tych trudnych czasach jest zarządzanie kryzysowe z ratusza i emeryt Świniarski? za co ten pan i jego ludzie bierze kasę z ratusza? co robi w tych czasach cały ten departament czy wydział? a do redakcji dlaczego kasujecie komentarze piszące prawdę?

 6. 6
  +1
  ~ tak, to wina rządu
  Środa, 25.11

  Wicia, skoro brakuje kasy, to może odkup willę Grunaua za 600 tyś. i sprzedaj ponownie za 100 tyś. "inwestorowi". Do tego kup złom z Chrobrego , plac "Syrena", plac ze stacją benzynową na 1000 lecia i wszystko ponownie sprzedaj za 20% tego co zapłaciłeś w imieniu miasta. Starczy na wszystko i nawet nie będzie trzeba się martwić o dobre lody kręcone na deser.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.69715881347656