Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Precz z obłuda
  Czwartek, 15.10

  Czy ktoś sprawdzał w google kim ten typ jest Andrzej Wejngold marny aktorzyna drugoplanowy aktorek u Vegi w Polityce i BadBoy Kurwa tacy chorzy a wynajmują aktora żeby płakał jaki on chory Kurwa co ten naród robi do czego to dąży Zrobią jak za komuny ograniczenia godziny milicyjne Już milicja uważa że wolno im wszystko Szok kurwa co potrafi szpital zrobić jeszcze tym się chwala banda idiotów i nic więcej W miejskim leży mój szwagier w Elblągu dzwoniłem pytałem podpytal pielęgniarki i roześmiała się tylko pokrecila głową i poszła co to znaczy że pic na wodę

 2. 2
  +5
  ~ Wiemy
  Czwartek, 15.10

  Wyszło szydło z worka a z TVP olsztyn wiemy. Lekarze olsztyna którzy mieli leczyć w Elblągu i Ostródzie powiedzieli nie. To cykory i nieroby. Wstyd i tyle.

 3. 3
  +11
  ~ Wkurzona
  Czwartek, 15.10

  Boże, jaki nasz naród jest głupi i tępy! Brak słów, ciemnogród!

 4. 4
  0
  ~ spaj
  Czwartek, 15.10

  Ktoś wie jak się ten aktor nazywa? Ciekaw jestem innych jego występów.

 5. 5
  +1
  ~ ja12
  Piątek, 16.10

  Aktor też ma prawo zachorować dobrze ze ma odwagę o tym mówić chyba nie jest taki głupi żeby włazić na taki oddziel i gadać za kasę widać ze jest wymęczony nie chciałabym za żadną kasę takiej roli grać a hejt był jest i będzie jaka by to nie była sytuacja to zawsze są chętni do zabierania głosu. ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY PRZECIWNI NIE ZNACIE SYTUACJI NIE OCENIAJCIE CZY TO AKTOR, MINISTER CZY ROBOTNIK MA PRAWO DO SWOJEGO ŻYCIA I SWOICH PRZEMYŚLEŃ NIECH KAŻDY OCENIA SIEBIE BO NA PEWNO MA NIEJEDNO MA SUMIENIU CZYJEŚ TO WIDAĆ NAWET POD LASEM ALE SWOJE POD NOSEM TO JUŻ NIE dajcie spokój facetowi niech dochodzi do zdrowia.Pozdrawiam wszystkich zdrowych o nie tylko dobranoc:(

 6. 6
  +2
  ~ qwreeyy
  Piątek, 16.10

  Drodzy miłośnicy pisss i covidioci- bardzo proszę nosić ze sobą kwit, że odmawiacie leczenia na covid w razie czego. Nie musicie się męczyć i leczyć.

 7. 7
  +4
  ~ żenada
  Piątek, 16.10

  spotyka grypa koronę i mówi:ja jestem groźniejsza,zabujam więcej ludzi.korona na to:ale ja mam lepszy marketing...

 8. 8
  --4
  ~ yataman
  Piątek, 16.10

  infoelblag to dno. Badziewie jak express elblag. Sa tak wiarygodni jak Tusk czy wcisla. Czyli wcale.na dodatek siedzi u nich cenzor i niedopuszcza komentarzy sprzecznych z ich tokiem myślenia.

 9. 9
  +3
  ~ Gall Anonim
  Piątek, 16.10

  Panedemia obnażyła tylko jak durni i bezmyślni są ludzie w każdej sferze społeczeństwa. A Polacy jak zwykle ze swoim butnym JA zawsze wiedzą najlepiej, zawsze muszą być mądrzejsi od innych i zawsze muszą narzekać na wszystko zamiast ogarnąć siebie.

 10. 10
  +3
  ~ Jan Kochanowski
  Piątek, 16.10

  Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie"; Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2896370887756