Sobota, 5.12.2020, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ obiektywny
  Wtorek, 13.10

  A co na to wszystko Pan Wróblewski, może powinien się w końcu odezwać? Mam nadzieję, że rozmawiał z personelem szpitala miejskiego. Zróbcie ankietę dla ludzi i wszystko będzie jasne.

 2. 2
  +2
  ~ klasa ludzi
  Wtorek, 13.10

  Nos dla tabakiery czy... . "Upamiętnianie" w godzinach pracy "upamiętniających" - czerepaków, kozłów, solejuków , hadziuka, ... . Nikt nie przyjdzie. "Solidne" konsultacje społeczne po fakcie organizowane są akurat w "Anioł Pański". Miasto choruje mając tak myślący zarząd i "elity". Pomieszały i wymieniły się role w mieścinie najechanej przez wieś w latach 70-tych. A wieś przyjechała w 1947. Perpetum mobile bezmyślności i braku wzajemnego szacunku - wybrany czuje się jak ataman, uber munsch, najważniejszy w szuwarach . Gdyby młodzi chcieli wrócić i chcieć rozwalić komunistyczny beton. Oni, władza, siedzą w kantorku w oparach własnego smr...zapachu zamiast zbierać opinie przez kilka dni na utworzony adres. Posiedzenie rady siczowej dominuje. I ta słoma, słoma, balot. A zgniła słoma, to ...

 3. 3
  +4
  ~ będziesz zdrowy
  Wtorek, 13.10

  Popatrzcie na tą fotkę i tych ludzi - czy to wieś za Uralem? Jaka kultura, wypisane odpowiedzi na nie zadane pytania, nawet jeden ekran i znudzone ogary po posiłku. Nie czuję wobec nich niczego poza obrzydzeniem. Im przyrost konta w banku przyćmił wszystko co przyzwoite a nawet estetykę. Sex na zapleczu betoniarni? I ten tytuł "W bardzo kameralnym gronie". Panie, wróć z urlopu i kameralnie przywróć rozum wielu czującym się kameralnie "panami". A kilkumiesięczna ankieta elektroniczna i fizyczna? Łączenie oddziałów i "czyszczenie" Żeromskiego, bo cały będzie zakaźnym - władza zapewne wie o tym od dawna i stąd ta głupawka przed ludem.

 4. 4
  --1
  ~ Elblażanka
  Wtorek, 13.10

  Do Ciężarówka- zabraknie miejsc? Serio? Szczerze w to wątpię. A nawet jeśli to myślę że nikt nikogo nie wygoni ze szpitala w trakcie akcji porodowej i z całą pewnością nikt nie będzie zmuszał do porodu na korytarzu. Jest mnóstwo złych opinii o lekarzach w Elblągu więc jaki problem pojechać rodzic gdzieś indziej skoro u nas jest tak źle??? Serio robicie z igly widły. Mamy dobrych fachowców, którzy też są ludźmi i mają swoje problemy i nie muszą uśmiechać się do każdego pacjenta i zabawiać go rozmową o kwiatkach. Zastanówcie się ludzie co jest dobre dla Waszych nowonarodzonych dzieci. Pani położna czy może sprzęt jaki w razie czego będzie ratował życie i zdrowie Waszych dzieci. Realia są takie a nie inne. Do połączenia i tak dojdzie więc możemy sobie pogadać.

 5. 5
  --3
  ~ taaa
  Wtorek, 13.10

  nic sie nie widzi wszystko krytykuja a co sami zrobili ci "madrale" zawsze mozecie jechac do hameryki i tam rodzic i bedzie gitara wszystko wieikie panstwo sie porobilo cieszcie sie z tego co macie

 6. 6
  +2
  ~ Wiga
  Wtorek, 13.10

  to spotkanie, to powtórka argumentów wypisywanych od dawna przez autorów tego absurdalnego pomysłu. Widać brak troski o pacjentów i los lekarzy (super specjalistów), bo ważny interes dyrektorów. Zamienia się miejski oddział w zakaźny na wiele miesięcy i mówi się, że nie ma porodów. To przykre, ze ludzie o tak niskim morale zajmują wysoko płatne stanowiska.

 7. 7
  +3
  ~ Macie raj
  Wtorek, 13.10

  To wy wyborcy ich wybieraliscie . To wy chcecie ich na stołkach. To.macie TERAZ raj. Głupcy.

 8. 8
  +1
  ~ Ciężarówka
  Wtorek, 13.10

  Do Elblążanka - ale czy ja napisałam coś złego o Elbląskich lekarzach, nie wydaje mi się ... Ciekawe, gdzie Cię wtedy położą, gdy nie będzie miejsca na oddziale - na korytarzu, nie wyobrażam sobie tego. Co innego mieć dla przykładu 10 miejsc na porodówce w każdym ze szpitali a co innego w jednym.

 9. 9
  0
  ~ Elblążanka
  Wtorek, 13.10

  Do Ciężarówka- nawet jeśli zabraknie miejsca to odziały np. Ginekologiczny czy patologi ciąży są obok i sama byłam świadkiem jak przy dużym obłożenie pacjentki leżały na,, wypożyczonych,, salach a nie korytarzu. Owszem nie pisałaś nic złego o lekarzach nie zarzucam Ci tego ale to miał być argument mówiący za tym że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam serdecznie, życzę zdrowia

 10. 10
  +4
  ~ Śródmieście
  Wtorek, 13.10

  Poród wróci pod strzechy - położna lub "babka" zamiast XXI wieku. Nasi pradziadowie tak urodzeni na ludzi wyrośli. A szpitale elbląskie , wszystkie, należy zlikwidować i uruchomić w nich zakłady meblarskie bo w mieście i okolicy jest ich za mało. Szpital : jeden oddział w Markusach, inny w Gronowie, specjalista w Pasłęku , Malborku. Kliniki w Nowym Dworze. Czekając na transport skorzystamy z basenu. Adolfa w szuwarach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2654311656952