Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ jan-49
  Środa, 12.08

  najbardziej to widac tam gdzie rzadzi ZBK brod smrod i porozrzucane smieci ale urzednicy z ZBKa maja to gdzie czy sie robi czy sie lezy pensja sie nalezy moze czas to zmienic?

 2. 2
  +3
  ~ harley
  Środa, 12.08

  Oto miasto kim ir słupnika - nawet ustawieniem kibla musi sam pokierować. Zakazał myślenia w tym folwarku. Tylko "on". Doprowadził do absurdu i degrenfolady władzy samorządowej. A ludzie , chcąc mieć pracę, podporządkowali mu się. Skoro dyrektorzy szkół przystali na jego propozycję świństwa, to te śmietniki i kible przed katedrą wyglądają przyzwoicie. A na Białorusi...

 3. 3
  +2
  ~ M.
  Środa, 12.08

  Zrobić podziemne śmietniki i nowoczesne, estetyczne toalety, bo miejsce zasługuje na to by było jak należy, a nie wciąż tymczasowo i prymitywnie.

 4. 4
  +5
  ~ wuj onkel
  Środa, 12.08

  Proponowalbym urzędnikom sprawdzić jak to jest zalatwione na Starówkach , czy centrach miast w krajach sąsiadujących i bardziej od Polski cywilizowanych , czyli Szwecji i Niemczech . Skądinąd wiem ,że niektorzy z Ratusza tam nieraz wyjeżdzali slużbowo , więc może sobie przypomną .

 5. 5
  +3
  ~ egon
  Środa, 12.08

  Chłop ze wsi wyjdzie ,ale wiocha z niego nigdy.

 6. 6
  0
  ~ Urszula
  Czwartek, 13.08

  Fatalnie ale to nie jest jedyne miejsce gdzie na widoku stoją śmietniki i toalety. Nikt już nie dba o starówkę

 7. 7
  0
  ~ stepowe geny
  Sobota, 15.08

  Piękne tło dla katedry - sugestia? Zapewne ta śmietnikowo - kiblowa architektura została zapożyczona z jakiegoś zaprzyjaźnionego miasta na Wschodzie. To, że śmietniki stoją tam od lat świadczy o tym, że miasto od lat nie ma gospodarza. Ta pani i jej szef w pięknie wyposażonym pokoju , na środku na dywanie ustawiają wypełniony nocnik i zapraszają gości. Kulturę się ma i ciężko jest w UM ją zmienić. Ustawcie tam jeszcze ze dwie ławeczki , a turyści będą walić przez przekop by zobaczyć instalację przebijającą te z tytułem "El". I broni tej obory urzędnik w imieniu "prezydenta".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84933114051819