Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ Wicie co
  Wtorek, 24.03

  Cmoknij mnie w pompe tak mówiono w wojsku za komuny. Wybory będą i dobrze i wygra PiS a teraz minusujcie. To prawda mogły by być przez Internet.

 2. 2
  +5
  ~ Daro
  Wtorek, 24.03

  Jak w takich chwilach można myśleć o wyborach co za debilizm

 3. 3
  +7
  ~ Rozsądna Budżetowa
  Wtorek, 24.03

  Do - radnej PIS Jolanty Lisewskiej - jesteś w błędzie kobieto opamiętaj się - "jakie przesłanki konstytucyjne muszą być spełnione", tu trzeba działać natychmiast, o żadnych przesłankach nie może być mowy. Należy robić wszystko, ponieważ zagrożone jest zdrowie i życie ludzkie. Masz kobieto PIS tragiczne rozumowanie. Nie liczysz się z totalnym zagrożeniem dla ludzi, ciekawe czy ty pójdziesz na wybory 10 maja 2020 r. Totalna nieodpowiedzialność, ale cóż tak myślą PIS-owcy. PORAŻKA tego rządu.

 4. 4
  +6
  ~ Czytający ze zrozumieniem
  Wtorek, 24.03

  ~ Daro - Zgadzam się, że planowanie w sytuacji epidemii wyborów to debilizm. Francuscy lekarze chcą oskarżyć rząd za I turę wyborów samorządowych, a prezes PiS za nic nie odpowiadający powtarza ich błąd. Nie ma sprzętu dla lekarzy, a trzeba będzie wyprodukować po pół miliona rękawiczek, maseczek, sprzętu dla komisji - ciekawe dla których lekarzy lub ratowników tych środków zabraknie? Dlatego zgadzam się z ~Daro, że myślenie i planowanie wyborów w maju to debilizm.

 5. 5
  --3
  ~ JASNOWIDZ
  Wtorek, 24.03

  W związku poważną epidemiom na świecie wyborów prezydenckich nie będzie Prawdopodobnie będzie dekret o przedłużeniu kadencji prezydenta na następne 5 lat .

 6. 6
  +1
  ~ elba
  Wtorek, 24.03

  Wolny wybór - można nie iść na wybory i tyle..., ale nie powinny odbyć się w maju,w najlepszym razie jesienią!

 7. 7
  --5
  ~ elba
  Wtorek, 24.03

  Do Jasnowidz: zgadzam sie,przedłużenie kadencji prezydenta !

 8. 8
  +3
  ~ Pocoto
  Wtorek, 24.03

  W polskich uwarunkowaniach prawnych Prezydent posiada niewielkie uprawnienia decydenckie. Praktycznie sprowadzają się one do zadań czysto reprezentacyjnych, bo nawet te jak inicjatywa ustawodawcza czy zwierzchnictwo nad siłami zbrojnymi nie są poparte żadnymi konkretami uwiarygodniającymi te uprawnienia. Stąd w rzeczywistości Prezydent nie posiada faktycznego wpływu na rządzenie. Dlatego te wybory w praktyce są niepotrzebne, gdyż nie wnoszą zbyt wiele do naszej demokracji. Więc faktycznie nie mają one znaczenia i najlepiej w takich warunkach konstytucyjno- prawnych aby wyboru dokonywało Zgromadzenie Narodowe.

 9. 9
  +4
  ~ głos ludu
  Wtorek, 24.03

  Kaczynski nie ma rodziny wiec dla niego wybory moga sie odbyć.On nie musi sie martwic o swoje dzieci czy rodziców. Dostanie pełne "umundurowanie" przed wirusem i zagłosuje.Po wirusie byle do celu.Ja juz wiem jak ja zagłosuję.Wybory powinny byc przesuniete.

 10. 10
  +3
  ~ obywatel
  Wtorek, 24.03

  zdecydowanie NIE - za wszelką cenę, bez liczenia się z nikim chcą nas narazić na niebezpieczeństwo. Nie widzą jaką mamysytuację w kraju

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.