Środa, 21.04.2021, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ Squadron Leader
  Niedziela, 22.03

  Zepsuł mi się mój prywatny samolot turystyczny Cessna i nigdzie nie mogę się dodzwonić o naprawę. Nawet w Agencji Żeglugi Powietrznej nie potrafi ono mi pomóc. To skandal.

 2. 2
  +8
  ~ Poland the best .
  Niedziela, 22.03

  To jest kompletny absurd przez telefon osłucha płuca i zajrzy w gardło ?? Co to za diagnoza telefoniczna w przypadku dziecka ?? Czy ma przyjechać z rodzicem , czy nie ?? Dla dzieci powinna być wyznaczona jedna przychodnia , całodobowo . Z pewnymi obostrzeniami .

 3. 3
  +9
  ~ Pacjenci
  Niedziela, 22.03

  Jaśminowa wprawiona w odganianiu pacjenta nawet bez epidemii - jasnowidzki się już wcześniej szkoliły chyba

 4. 4
  +8
  ~ Paula
  Niedziela, 22.03

  W Ostoi pielęgniarki traktują interesanta jak trendowatego. Osoba która kończyła naukę w kierunku medycznym żeby z pacjentowi przed nosem drzwi zamknęła lub z laska odpowiedziała przez szybę? Bez przesady to jest paranoja! W końcu za nasze pieniądze dupy grzeją! Niestety klient nasz Pan płacimy podatki to i wymagamy!

 5. 5
  +8
  ~ Aga
  Niedziela, 22.03

  Bzdury! Dzwonię do przychodni dermatologicznej kilkadziesiąt razy i nikt nie odbiera. Przychodnia zamknięta. Są choroby, które trzeba leczyć, na wizytę czekałam przeszło miesiąc! Pacjenci są zostawieni sami sobie.

 6. 6
  +6
  ~ lll
  Niedziela, 22.03

  Gdyby moje dziecko miało blisko 40 stopni gorączki, a w przychodni odmówiliby pomocy, w tej sekundzie znalazłabym się z dzieckiem w szpitalu. I niech się dzieje co chce! Ma umrzeć na anginę ze strachu przed koronawirusem ? Już nie bałabym się niczego. I niech mnie sądzą.

 7. 7
  +2
  ~ Karola zbulwersowana
  Poniedziałek, 23.03

  Kary milionowe nakładać na przychodnie , lekarzy albo walą L4 i nie ma , wogóle telefony nie odbierane ,więcej lini telefonicznych uruchomić !karać za brak połączenia , brak meila do lekarza ,bezpośrednie połączenia z lekarzem . Ludzie zejdą na inne chorubska , korona resztę wykończy

 8. 8
  0
  ~ POZ na niby?
  Poniedziałek, 23.03

  To jest ściema, że można się gdzieś dodzwonić, że coś działa, ... . Weźmy dr.Prusaka jeden numer - stacjonarny, nie czynny i to bez możliwości zostawiania wiadomości. Nie pobierzesz recepty, a już coś więcej to kompletna klapa!!! Wielu lekarzy i POZ- ty padły, tak jak cały ten system. Teraz jest godzina próby dla lekarzy i ich troska o "swoich pacjentów" - klientów.

 9. 9
  0
  ~ Pielegniarka
  Poniedziałek, 23.03

  Pielęgniarki pracują całą parą telefony dzwonią jeden po drugim.Drogi pacjenci dokładnie czytaj informacje na temat pracy przychodni i korzystaj cierpliwie z telefonów których numery są wywieszone. Jeśli wszyscy będziemy choć trochę zdyscyplinowani to ma pewno i Wam i nam będzie lżej.Jesli jest taka potrzeba to lekarze przyjmują pacjenta w przychodni a tak poprzez zebrany wywiad przez pielęgniarkę jest prowadzona teleporade lekarska po wcześniejszym uzgodnieniu godziny

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1605269908905