Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Obi
  Piątek, 10.01

  Dokładnie niech pobudują w porcie, albo w pobliżu stację regazfikacji LNG i będzie ją można wozić małymi statkami, nawet w Holandii barki przewożą LNG kanałami.

 2. 2
  +3
  ~ Waldek
  Piątek, 10.01

  PIĘKNIE WYGLĄDA TEN PRZEKOP :)

 3. 3
  --4
  ~ rambo 11
  Sobota, 11.01

  Wywieziono tylko drewno do celulozy OGROMNY POSTĘP--- będziecie widzieli przekop jak świnia niebo zobaczy widziałwm pajaców z łopatami -jacy wyborcy tacy politycy. ciemnota wybiera odpowiedników.Ten szałas to dla prezesa na emeryturze będzie pilnował słupka którego tak solidnie wkopali p|s wszystkich nierobów z 500+ zagonić do roboty to za 200- lat wam ich pracowici potomkowie wykopią (

 4. 4
  --3
  ~ Sylwia
  Sobota, 11.01

  Przekop ma znaczenie ekonomiczne ale ze względów ekologicznych to totalna porażka. Już teraz stan czystości wody w zalewie wiślanym jest tragiczny. Przekop spowoduje także zjawisko ambrazji czyli zanikanie plaż oraz powstanie ogromnej wyspy stworzonej z odpadków i tego co zostanie po wykopie ponadto przekop jest tworzony na obszarze Natura 2000 i tworzenie go w tym miejscu jest nie legalne. Warto się zastanowić również nad tym czy miasto Elbląg dostanie ogromne dofinansowanie na poszerzenie kanału aby statki mogły wpływać do portu bo w tej chwili jest to niemozliwe. Dlaczego jedno miasto(Elbląg) ma czerpać korzyści kosztem drugiego (Krynicy Morskiej)? Więcej jest minusów przekopu niż plusów szkoda tylko, że ludzie patrzą na to zaślepieni pieniędzmi. Mówienie ,że ludzie będący przeciw przekopowi są opłacani jest głupotą ,ponieważ ich argumenty są faktami i nikt nie musi być przekupowany by je dostrzegać, prędzej można by to stwierdzić po drugiej stronie sporu ;)

 5. 5
  --4
  ~ TWÓJ Kumpel
  Sobota, 11.01

  Nie robić Przekopu Mierzei Wiślanej ponieważ nie będziemy mieli dostępnych całorocznych plaż mad Zatoką Gdańską, jak też Mierzeją Wiślaną, bo przyroda ulegnie dewastacji. I co wtedy zrobicie ludzie, którzy przez kasę 500 + jeździcie na te tereny plażowe przez cały rok. Gdzie wtedy pojedziecie z tymi swoimi rodzinami i dzieciakami. ? No gdzie ? Chyba na KSIĘŻYC !!!

 6. 6
  +1
  ~ Elbläżanin
  Niedziela, 12.01

  Idealnie, czekamy na postęp prac. Mamy nadzieję, że się nie wyciągają. Elbląg w końcu będzie miał się czym wyróżnić na tle innych miast. Malbork ma zamek, Gdańsk ul. Długą a my port turystyczny itp, itp

 7. 7
  +1
  ~ Elbläżanin
  Niedziela, 12.01

  *Edit: Mamy nadzieję, że się nie "ociągają". ,) Pozdrawiamy również innych mieszkańców, tak zatroskanych o nasze miasto.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.