Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Qwer
  Wtorek, 03.12

  Widac Kolinski,ze chyba taczka jezdzisz.Dzieki mozliwosci przejazdu tym mostem na Zawodzie ,Pocztowa,Rycerska i 1000lecia jakos slimaczym tempem sie przemieszcza,bo w przeciwnym razie calkiem by stanela jak za niedlugo zreszta stanie cale miasto z ta drogowa polityka i waszymi rondami,ktore z zasady maja usprawniac ruch,a w Elblagu go utrudniaja i spowalniaja,bo przeciez ruch trzeba dostosowac do tych co jezdzic nie potrafia.Polowa elblaskich sierot jezdzi jak na pierwszej lekcji kursu na prawo jazdy,wiec czemu sie dziwic?A zeby zminimalizowac ryzyko wypadkow i kolizji,to robi sie ronda dla ulomnych,sygnalizacje swietlna co 200m i czerwona fale.Elblag bezpieczne miasto

 2. 2
  +6
  ~ ruler
  Wtorek, 03.12

  Jeżeli miał to być tylko taki element mostowy dla dekoracji i stworzenia nastroju, to należało go wybudować gdzieś obok, na suchym i jeszcze dachem nakryć. Poprzedni most dawał radę prawie sto lat, aż znaleźli się inteligentni inaczej i rozebrali.

 3. 3
  +6
  ~ paradoksy
  Wtorek, 03.12

  pan Wróblewski nie nadaje się na prezydenta a służy nam już od dwóch kadencji, jak to wyjaśnić?

 4. 4
  0
  ~ takaprawda
  Wtorek, 03.12

  do vbnm. Konieczność wymiany oświetlenia zgłosiłem rok temu. Mają to w p1ździe

 5. 5
  +2
  ~ Lokalny
  Wtorek, 03.12

  Zamknac ruch na tym moscie - niektorzy go myla z torem wyscigowym. Do naprawy mozna uzyc tzw. drewno polimerowe lub kompozytowe. Bedzie spokoj.

 6. 6
  +5
  ~ tyle
  Środa, 04.12

  Ten most (i nie tylko most) godnie zastępuje wizerunek "prezydenta".

 7. 7
  +4
  ~ "z uwagi na..."
  Środa, 04.12

  ~Lilianna - ty zadajesz takie same pytania jak niejaki Balbuza administratorowi. Ani ty, ani on nie oczekujecie odpowiedzi, bo ją znacie. Balbuza zadał pytanie aby ukazać znowu administratora dbającego o miasto. Administrator się nie zawstydził i nie podał harmonogramu poprawy tylko, zgodnie ze swoją osobowością, znalazł usprawiedliwienie na "nie". Szósty rok "robi dużo", ma "RM" pod sobą (sic!) i nie zmienił decyzji Wilka? Nie znalazł partacza tego mostu? Nie wymusił gwarancyjnej naprawy? O cokolwiek pytacie poniżacie się do poziomu pytanego. Tym bardziej, że nawet Wiesiek wie co jest come on.

 8. 8
  +5
  ~ dziwne pytanie
  Środa, 04.12

  Balbuza - zapytaj w Rybinie (np) dlaczego tamte mosty, pamiętające Holendrów, pięknie wyglądają, funkcjonują i są atrakcją. Bo nie otarli się o kolesi. RM , a Balbuza jest "radnym", nie pyta administratora tylko mu nakazuje i wymaga. To kolejne pytanie Balbuzy w próżnię.Chłopcy, jak można tak żyć? A Arnold Boczek się nielegalnie wypróżnił w kibelku Paździocha. I po co pytać ?

 9. 9
  --2
  ~ BODZIO
  Środa, 04.12

  Przejazd tylko dla Karetek,policji.Kropka.

 10. 10
  0
  ~ billo
  Środa, 04.12

  Koliński kiedy znajdziesz prace i przestaniesz żyć z naszych podatków.???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.