Sobota, 22.02.2020, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ elizee
  Wtorek, 10.09

  należy pamiętac, że jak wzrośnie minimalna dla osób niewykfalifikowanych to za chwilę zrówna się ona z wynagrodzeniem kadry kierowniczej, kierownik i sprzątaczka będą zarabiać podobnie, pomijam fakt, że wszystko zdrożeje, a dużo firm się pozamyka, no ale cóż głosujecie na cudowny Pis, powodzenia, przewidujący na tą okoliczność są przygotowani, a barany idą na rzeź, nie tędy droga na lepsze życie polaków,

 2. 2
  +3
  ~ Słusznie
  Wtorek, 10.09

  Wystarczy jeden taki sklep w Elblągu. Kiedy się nie poszło do tego akurat sklepu to z łaski obsługiwane i doradzano byle klient odszedł. Ceny z kosmosu,a jakość towaru???? Zmienia się rynek pracy klienci omijają sklepy które są niepotrzebne. A teraz żale.

 3. 3
  +6
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 10.09

  Nie ma co się dziwić ,że takie sklepy padają ,Sklep z telewizorami na ulicy Hetmańskiej padł już dawno .Sklep z telewizorami Sony na ulicy 1 Maja padł i tak będzie , Po pierwsze wszystkiego jest w brud , a ceny są wygórowane , Sprzedaż odbywa się poprzez różne chwyty i manipulacji i dlatego są tego typu zmartwienia ,

 4. 4
  +2
  ~ Wpisy
  Wtorek, 10.09

  Prawie większość wpisów to od tych zwolnionych, trzeba było dbać o klienta. Już tu napisano olewaliscie nas to pa. Rynek sam się normuje. I dobrze .

 5. 5
  +1
  ~ Precz
  Wtorek, 10.09

  To kara za te koncowki 99.

 6. 6
  +3
  ~ zapomina wół
  Wtorek, 10.09

  Dowiedzcie się ile zarabiają bonzowie związkowi w solidarności i poproście o dopłaty z ich "pensji". Solidarność walczyła o gospodarkę rynkową a teraz ją zwalcza? Wyrodna matka z przyjacielem Alscheimerem.

 7. 7
  +1
  ~ młody pracownik
  Wtorek, 10.09

  BIZNES JEST BIZNES! Dlaczego większość ludzi tego nie rozumie? Jak coś przynosi straty albo wychodzi na 0 to po co to prowadzić? Żeby ludzie dostawali wynagrodzenie? a właściciel to co? Charytatywnie ma tym wszystkim zarządzać? To proszę bardzo... otwierajcie firmy dajcie ludziom prace, bo muszą wyżywić rodzinę, a sami róbcie za darmo a nawet jak będzie trzeba dokładajcie! W końcu ktoś musi zarabiać na wszystkie +... a jak wzrośnie minimalna płaca to dopiero ludzie potracą pracę, to i może społeczeństwo się czegoś nauczy...

 8. 8
  0
  ~ Miriam
  Środa, 11.09

  W sklepie na ul. Teatralnej są ludzie bardzo kompetentni. Jeżeli potrzebuję coś jadę do tego sklepu. Wiadomo, Elbląg to nie jest bogate miasto, może by tak obniżyć trochę ceny a nie zamykać sklep? Byłam w tych dniach obejżeć i kupić lodówkę i bardzo miły pan z obsługi wytłumaczył mi wszystkie parametry. Szkoda sklepu a najbardziej ludzi.

 9. 9
  +1
  ~ Elbląg
  Środa, 11.09

  Dobrze wiadomo że tutaj chodzi o to aby kierownik sklepu wchodząc do Związku Solidarności chciał uratować wyłacznie siebie bo wg prawa jest nie do zwolnienia jako Przewodniczacy. Wykorzystał do tego pracowników zwykłych szarych mydląc im oczy i teraz taki tego efekt. Akurat pracuję w tym sklepie i warto aby poznać historię tego kierownika który od roku migał się od pracy. Jako pracownik tego sklepu wiem coś o tym. Więc teraz po co ten cały cyrk i gierki kierownika przez które my cierpimy.

 10. 10
  0
  ~ dobra decyzja
  Środa, 11.09

  firma jest prywatna a zwiazki zawodowe jak chca zatrzymac wszystkich to niech ich biora na swoja liste plac moze przewodniczacy duda da kase wprywatnej firmie liczy sie zysk jak go nie ma firme sie likwiduje a pracowanicy na zielona trawke nikt nie bedzie dokladal przeciez wszyscy chcieli kapitalizmu a teraz lament?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.