Poniedziałek, 30.03.2020, Imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ obłudni n-le
  Czwartek, 25.04

  Ha ha i oczywiście nie ma to nic wspólnego z długim weekendem majowym :)))))

 2. 2
  +9
  ~ cała wolska
  Czwartek, 25.04

  nazwiska tych co wysyłają kolegów na strajk a sami idą na L4 cwane szczury po plecach kolegów wejdą na wyższy poziom materialny i będą dla władzy czyści bo przecież chorowali nie strajkowali

 3. 3
  +11
  ~ obiek
  Czwartek, 25.04

  Rozumiem, że nie uzyskanie przez P. Broniarza nawet grosza dla nauczycieli a zrobienie tylko zamętu, stawia go w szeregu zwycięzców?? Współczuję nauczycielom takiego lidera.

 4. 4
  +3
  ~ Lewica Razem
  Czwartek, 25.04

  To nie zbrodnia, to nie głupota nawet, to coś znacznie gorszego - to błąd! ZNP wydymał wraz z neoliberałami nauczycieli po całości, mogą zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach. Reżim triumfuje, związek rejteruje z podkulonym ogonem. WSTYD BRONIARZE!!1;

 5. 5
  +6
  ~ góra urodziła mysz
  Czwartek, 25.04

  I tak ot , z braku wypłaty, góra zniosła mysz. Przegraliście z kretesem belfrowie. Ale taki jest pęd stadny polskiego nauczyciela: "pan dyrektor powiedział", "minister kazał" - zawsze wiara w "górę". Prezes zaistniał i starczy waszych śpiewów. koniec ciasteczek i słodyczy od dziadka ucznia. Polski nauczyciel, do 1993r., strajkował w obronie polskości i ucznia a nigdy o swoją kasę. Jest umowa z określonym wynagrodzeniem - wystarczy złożyć gremialnie wypowiedzenie i czekać na nową propozycję, lub ... . Tak cudownie przegraliście w każdej dziedzinie.

 6. 6
  +8
  ~ czapka z piór i róg
  Czwartek, 25.04

  Przegraliście jak nauczyciele. będziecie przez lata używani jako rozmemłany, wykorzystany, odstraszający innych zawód. "Bo skończycie jak nauczyciele". A swoją drogą jak to co zrobiliście wytłumaczycie uczniom? Bohaterowie!!!??? Oddacie Kartę nauczyciela, dostaniecie 24 godziny przy tablicy i trochę grosza. A mogliście być wzorem.

 7. 7
  +4
  ~ jan-49
  Czwartek, 25.04

  w wakacje obiboki nie beda strajkowac bo kasa ucieka polowe natychmiast zwolnic bo jest ich juz za duzo a teraz zaczna strajkowac we wrzesniu?ciekawa forma strajku beda robic zadymy kiedy bedzie im pasowac

 8. 8
  +4
  ~ koszt naiwności
  Czwartek, 25.04

  Za co, za ile broniarz was sprzedał? Nie on , broniarz, jest wstydu wart. To wy, cały stan nauczycielski, powinniście się wstydzić za to, że zawsze idziecie za prymitywnym baranem pod krawatem - tow Gomułka, tow. Gierek, towarzysze "demokratyczni", broniarz. Czym zastraszono "nieugiętego" broniarza, że w minutę was zdradził? Naiwnością swoją zasłużyliście na taki los. Pogarda dopiero nadejdzie. A jak pięknie będziecie się nienawidzić i gardzić strajkujący i niestrajkujący, agitujący i uciekający na L4, ... Policzcie utraconą kasę, bo utracony autorytet, moralność, solidarność, koleżeństwo policzalne jest w tym zawodzie od 70 lat. Tak się dać wydymać cwaniakom!!!

 9. 9
  0
  ~ alllicja
  Czwartek, 25.04

  Ale was wasz Broniarz wydymał, drodzy strajkujący nauczyciele. Nie popierałem strajku, ale jest mi was autentycznie szkoda. Nic nie ugraliście, poza ogromnym hejtem rodziców, a autorytet trudno będzie odbudować przez lata. Na szczęście, nie wszyscy nauczyciele dali się omamić polityczej hucpie. Dostaliście nauczkę na lata.

 10. 10
  --1
  ~ Lewica Razem
  Czwartek, 25.04

  To nie koniec walki. Nauczyciele ze stolicy Wielkopolski zamierzają kontynuować strajk i domagają się dymisji szefa ZNP. "Pedagodzy ze stolicy Wielkopolski z oburzeniem przyjęli decyzję szefa ZNP o zawieszeniu strajku. Domagają się dymisji Sławomira Broniarza i zapowiadają kontynuację odmowy pracy. " #MuremZaNauczycielami - Solidarność Naszą Bronią!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.