Wtorek, 28.09.2021, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ PanHW
  Niedziela, 17.03

  wy chodzicie po mojej ulicy, a ja staje na waszym chodniku, i pozdrawiam społeczniaków do UK-10 years, kolejny który polskiego zapomniał imigrant

 2. 2
  +1
  ~ gejsler
  Niedziela, 17.03

  czemu nie ma busów geslerowej bod tym kurcze na telefon jak stoją w poprzek?

 3. 3
  --3
  ~ Cieć
  Niedziela, 17.03

  Policjant nie jest parkingowym cieciem żeby ustawiać samochody i ma o wiele poważniejszych spraw na służbie niż zajmowanie się takimi tematami....

 4. 4
  +1
  ~ bvvv
  Niedziela, 17.03

  kolejny odcinek o parkujących debilach, a ze strony policji i straży miejskiej nierobów cisza.!!!! Czy w końcu straż nierobów weźmie się do roboty.!!! za co idzie prawie 2 miliony rocznie z naszych podatków do cholery!!!

 5. 5
  0
  ~ nebraska
  Poniedziałek, 18.03

  imigrant może polskiego zapomniał,ale kodeksu drogowego nie.co do policjanta,to oczywiście nie jest cieciem parkingowym, ale sprawa nie dotyczy parkingu tylko chodników i innych miejsc gdzie parkować nie wolno .prawa trzeba przestrzegać ,a policjant ma obowiązek to egzekwować.

 6. 6
  0
  ~ ja
  Środa, 20.03

  Ogarnijcie się nie znacie kontekstu, dlaczego ten człowiek tak zaparkował jak wyglądała sytuacja zanim tak zaparkował, czy coś się stało a robicie zdjęcia i publikujecie. Narażacie ludzi na tępa nienawiść.. przeczytajcie komentarze. To ja już wolę kogoś komu zdarzyło się źle zaparkować niż kogoś kto obraża ludzi w te sposób mimo że nic mu tak na prawdę nie zrobili. To wygląda jak publiczny lincz w wiekach średnich.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.