Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
No to pionier Gosię wysadził...
Gratulacje, gratulacje, odpwiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. A zazdrośników nigdy brakować nie będzie.
HAHAHA dajcie spokój on i tak już nic nie zrobi .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
No to pionier Gosię wysadził...
Gratulacje, gratulacje, odpwiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. A zazdrośników nigdy brakować nie będzie.
HAHAHA dajcie spokój on i tak już nic nie zrobi .