Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
chciałem podziękować firmie ochroniarskie Kasia napisała że panowie z ochrony byli z galerii el ja myślałem że z Gdańska lub z trójmiasta ale pewny nie jestem
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
chciałem podziękować firmie ochroniarskie Kasia napisała że panowie z ochrony byli z galerii el ja myślałem że z Gdańska lub z trójmiasta ale pewny nie jestem