Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Mam pytanie ,czy będzie stoisko gdzie będzie można kupić , kotka , pieska , kanarka, papużkę , króliczka , gołąbka .czy tylko przysłowiową pietruszkę .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mam pytanie ,czy będzie stoisko gdzie będzie można kupić , kotka , pieska , kanarka, papużkę , króliczka , gołąbka .czy tylko przysłowiową pietruszkę .