Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Tramwaje tylko dla olsztyna,burakowo nie pozwoli na rozbudowe ,a olsztyński wasal z ratusza liże tyłki olsztyńskim burakom.
Olsztyn właśnie przeznaczył 26 milionów na zakup autobusów miejskich i stać ich, niedawno zakupili tramwaje, a dla Elbląga? Jak to wygląda podział tych środków, czy ktoś to " śledzi" ?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tramwaje tylko dla olsztyna,burakowo nie pozwoli na rozbudowe ,a olsztyński wasal z ratusza liże tyłki olsztyńskim burakom.
Olsztyn właśnie przeznaczył 26 milionów na zakup autobusów miejskich i stać ich, niedawno zakupili tramwaje, a dla Elbląga? Jak to wygląda podział tych środków, czy ktoś to " śledzi" ?