Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Za mojej młodości mówili o Elblągu "KUŹNIA ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO" . Wiele razy słyszałem o budowie krytego toru lyżwiarskiego . Pewnie tyle razy co o przekopie cieśniny Pilawskiej .
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Za mojej młodości mówili o Elblągu "KUŹNIA ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO" . Wiele razy słyszałem o budowie krytego toru lyżwiarskiego . Pewnie tyle razy co o przekopie cieśniny Pilawskiej .