Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Kowalski
  Poniedziałek, 15.02

  miasto jest tak atrakcyjne że w poprzednim roku nie zawitał do Elbląga ani razu statek wycieczkowy z Niemieckimi turystami bo nie miał gdzie zacumować .

 2. 2
  +8
  ~ Kuba 1984
  Poniedziałek, 15.02

   W Trójmieście ludzie po studiach mają szansę na pracę w zawodzie, początkowo słabo płatną ale z perspektywami. U nas ...Wystarczyłoby ściągnąć jednego dużego pracodawcę, koncern, dać im wszystko za darmo, co tylko można na ileś lat ,w zamian za utrzymanie iluś tam etatów. Ja się kur..a pytam co kolejne Rady Miasta i Prezydenci zrobili w tym kierunku poza własnym PR? Ludzie rządzący Elblągiem są żenujący, pchają się po marne 1,5 tys w Radzie- nieudacznicy bez pomysłu. Każdy kolejny Preydent jak wyżej. Wstyd. Panie Wilk, Wróblewski, Słonina, Dziewiałtowski - wstyd!

 3. 3
  +11
  ~ Oby tak dalej
  Poniedziałek, 15.02

  Brakuje poruszanych takich tematów.Świetny pomysł , bardzo dobra promocja miasta i Starówki. Zdjęcia SUPER!!!

 4. 4
  +7
  ~ bylyElblazanin
  Poniedziałek, 15.02

  bedac z zawodu nauczycielem i szukajac pracy w trojmiescie zlozylem cv do 5 szkol, po dwoch tygodniach dostalem 7 propozycji parcy, tak 7 poniewaz szkoly sie wymieniaja kandydatami. moglem wybierac sobie z 7 szkol gdzie chce pracowac. a w elblagu? jak nie masz nikogo z rodziny w PO to pracy w szkole nie dostaniesz. tak bylo dwa lata temu. to miasto to jeden wielki mafijny kolesiowski uklad. zobaczcie kto w tym waszym ratuszu siedzi i kto siedzi na stolkach w miejskich spolkach od grubo ponad dekady. elblag jest z tymi ludzmi skazany na zacofanie, to miasto nigdy sie nie rozwinie. i jeszcze pusciliscie do senatu tego peowskiego pajaca o aparycji jasia fasoli co to teraz opowiada kocopoly na temat mieszka I i placi elblaskim portalom kase zeby publikowaly te jego zlote mysli. zal elblaga

 5. 5
  +4
  ~ m5
  Poniedziałek, 15.02

  Zastanawia mnie co ma , turystom do zaoferowania,trzy ulice na krzyż na starym mieście.Buduje się wszędzie tylko nie na starówce.Gdyby policzyć mieszkania budowane po mleczarni ,bramę na modrzewine Bielany itd mielibyśmy już zabudowane stare miasto i można by ruszyć z wyspą spichrzów ,a tu jeszcze sprzedaje się duży teren na sadowej ,jeszcze inni forsują budowę osiedla na modrzewinie.Elbląg jest biednym miastem ,nie stać wielu ludzi na nowe mieszkania.Jeśli tak będzie to Elbląg nadal nie będzie miał swojego centrum , na starówce będzie wychodek dla psów,a na wyspie przez 100lat plac cyrkowy i parking dla tirów

 6. 6
  +5
  ~ 112
  Wtorek, 16.02

  Dlaczego wieża katedry jest otwarta w nieodpowiednich godz. dla zwiedzających (sobota niedziela i święta to w ogóle porażka ). Brak reklamy zamku i imprez na nim. Zamulony kanał i syf na brzegu. Turystyka na naszych wodach leży. itp itd

 7. 7
  +2
  ~ jacek
  Wtorek, 16.02

  do Elbląga to ja sobie mogę przyjechać do rodziców raz, góra dwa w miesiącu na niezobowiązujące odwiedziny. szkoda, bo ja podobnie jak wielu młodych ludzi bardzo chciałbym mieszkać i zarabiać w rodzinnym mieście.

 8. 8
  +8
  ~ do turbana
  Wtorek, 16.02

  Włascicielem tej niedokończonej budowy-rudery,jest człowiek,który mieszka po drugiej stronie Starego Rynku,przepisal to na swoją córkę,która mieszka w Niemczech,jak widać,nie kwapi się do dokończenia dzieła.Gdybyśmy mieszkali w normalnym mieście,którym zarządzają normalni ludzie,budowa ta,jak i kilka innych niedokończonych,były by wspomnieniem,a tak mamy to co mamy.

 9. 9
  --3
  ~ marek elblaski
  Wtorek, 16.02

  Ludzie,tylko ciągle biadolicie i narzekacie,to są opinie osób,które przyjechały do naszego miasta - z tego wynika,że pozytywne,więc cieszmy się z tego i róbmy coś,aby zmienić niedociągnięcia i usprawnić funkcjonowanie miasta.Mogę się założyć,że większość z was nie była na wyborach,albo głosowała na Wróblewskiego,pytam się więc:DO KOGO ŻALE?

 10. 10
  0
  ~ wagant
  Wtorek, 16.02

  "Cudowny"wywiad pod zamowienie na wzor cyt:"kazdy .....swoj towar chwali".Prawda jest ,ze zielen ,woda ,odnowione domy i kilka innych rzeczy. .Prawda jest ,ze gdyby nie tramwaj to nie byloby nawet namiastki miasta.Elblag to nie / niestety kiedys Elbing/. Nie ma sie co czarowac to taki prowincjonalny widoczny zascianek o sporej liczbie mieszkancow .Gdyby porownac do mniejszego np. Koszalina miasteczek Wlkp. czy b. preznego Elku to bladziutko to wyglada .Rozmazane to to ,niedokonczone ,takie cos z boku "daleko od drogi" rozciagniete .Pochylnie tak to jest cos tylko to nie Elblag / tylko daleko poza./ Turystycznie i owszem przejazdem na kilka godzin /Starowka i mini trotuar nad rzeka /.A gdzie zegluga TURYSTYCZNA tania ogolno dostepna np. /tramwaje wodne.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1554908752441