Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Aron
  Poniedziałek, 08.02

  Niemiecka PO ! Po jesiennych Wyborach 2015 jesteście zmuszeni do powrotu za Odrę ? To dla Was drugi Stalingrad? Teraz Bóg z Nami ....! A Wam pozostało hasło ; Praca Czyni Wolnym !

 2. 2
  +7
  ~ gdzie te chopy
  Poniedziałek, 08.02

  Ciekawe co z tym zbukiem zrobi PO a tu już nowe fakty

 3. 3
  +8
  ~ wist
  Poniedziałek, 08.02

  Bo to jest tak panie Wróblewski jak się zatrudnia na kierownicze stanowiska osoby, o których pan myśli że podołają. A miało być tak pięknie, a jest jak jest.

 4. 4
  +1
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 08.02

  Uwzględniając ile razy Pan Senator wypowiadał się na różnych spotkaniach z mieszkańcami Elbląga , jak i również w dziennikach internetowych, między innymi tu na .info . parę razy . To mógł by , na pierwszej konferencji coś konkretnego powiedzieć , odnośnie przekopu przez Mierzeję i nie tylko a tu cisza ...dlaczego ?? Tym bardziej , że jest to Jemu temat tak bliski z racji swych zamiłowań . Pani Gelert mogłaby np : poruszyć z Prezydentem Miasta sprawę skrzyżowania Kościuszki z Królewiecką, przy szpitalu . Bo. oprócz opłat, to niewiele się nie zmieniło w rejonie szpitala. Kiedyś ten temat był bliski Pani Poseł , jak kandydowała na Prezydenta miasta w 2006 roku , obiecywała rozwiązać ten problem , niestety , jak wygra . Liczę na Panią Poseł w tej kwestii .

 5. 5
  +5
  ~ czego tu słuchać
  Poniedziałek, 08.02

  Co roku promować trzeba inne pomysły ministrów. Zaraz Pis sie odezwie że nie promować -że rodzic wie co robi- a wydział edukacji nie powinien zajmować się promocją tylko odbudową edukacji po spustoszeniu - i to się właśnie nie podoba niektórym wybrańcom Oby prezydent nie słuchał i robił swoje

 6. 6
  +2
  ~ wig
  Poniedziałek, 08.02

  Pis to jeden wielki bałagan. Za co się zabiorą, tam namieszają. Oświacie tez zaproponowali chaos i to przez kolejne 12 lat. Ten rocznik bez uczniów będzie przecież przechodził do kolejnych klas i typów szkół. Nawet 500+ im nie wychodzi. Jedno co im wychodzi to zwalnianie ludzi i obsadzanie swoimi. TKM do sześcianu.

 7. 7
  +6
  ~ stop polityce
  Poniedziałek, 08.02

  Boże , chroń Prezydenta ! I daj mu dużo siły do odpierania nacisków -ze wszystkich stron

 8. 8
  +11
  ~ Tow Szmaciak
  Poniedziałek, 08.02

  Kajak i Pani w Klapkach niech wie najpierw wytłumaczą z działań prezesa EPECU - bo to przecież ich pupilek, który wypromowali i ochraniali.

 9. 9
  +10
  ~ Polak
  Wtorek, 09.02

  wcisła nim zaczniesz bredzić o oświacie, to najpierw się doucz kim był pierwszy władca Polski Mieszko I

 10. 10
  +5
  ~ ja
  Wtorek, 09.02

  Trudna sprawa z tymi sześciolatkami... Ciekawe czy im się uda przekonać rodziców. Oby jak najmniej nauczycieli straciło pracę

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87630009651184