Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ kormoran
  Poniedziałek, 21.12

  A prawdopodobnie wypił, bo przed przystapieniem do pracy czytał komentarze w info elblag. Na trzeźwo trudno je zaakceptować ze względu na treść, formę, gramatykę i ortografię. Więc: ciszej nad tą trumną.

 2. 2
  +4
  ~ budowlaniec
  Poniedziałek, 21.12

  Pan Kierownik z PIP powiedział,że zatrudnianie na czarno to sytuacje niespotykane?. To niespotykane żeby szef PIP nie wiedział o tym co jest powszechne zwłaszcza w "budownictwie". Zapraszam na kontrolę budów szczególnie domków jednorodzinnych, nikt tam nie ma szkoleń BHP, zabezpieczeń, odzieży ochronnej ani umowy o pracę.To wasza wina i innych służb kontrolnych, ze doprowadziliście do patologii na taką skalę.

 3. 3
  +4
  ~ podpis
  Poniedziałek, 21.12

  Wypiszmy nazwy firm, które zatrudniają na czarno, może wtedy PIP się za nie weźmie.

 4. 4
  0
  ~ AQva
  Poniedziałek, 21.12

  A Pani Ania nie odbiera telefonów, jestem ciekaw co z grudniową wypłatą, w końcu pracowało się całe dwa tygodnie do tego wypadku.

 5. 5
  0
  ~ jotajoto
  Wtorek, 22.12

  Zleceniodawcy karę taką, żeby się zdefekował, a za pijanego - minimalna renta. Odstraszy przyłażenia do roboty na gazie i zatrudniania na czarno.

 6. 6
  0
  ~ Dfgyh
  Wtorek, 22.12

  Teraz można zwalic wszystko na tych co nie mogą się bronić!? A gdzie był kierownik brygady?kondolencje dla rodziny nie dajcie się wrobic, bo nie dostaniecie odszkodowania

 7. 7
  +1
  ~ jaśku
  Środa, 23.12

  Kierownik owszem był, wysłał pracownika tam znając jego i miejsce wykonania prac, ale w tej firmie bhp to tylko na szkoleniu :) potem ni jak ma sie to z pracą. Teraz po wypadku kierownik sie wypiera, mimo iż są zdjęcia śledczych, jestem tylko ciekaw czy nagrało sie na monitoringu. Ale od czasu wypadku dużo w firmie sie zmienia :) na plus dla pozostałych

 8. 8
  0
  ~ pis
  Niedziela, 03.01

  jaka praca na czrno p redatorku bez umowy niech teraz podpisze umnowe dzieci dostana rente

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9692211151123