Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ qaz
  Poniedziałek, 26.10

  Dba tylko o własną d.... Tylko takich wybrali tylko takich kochają.

 2. 2
  +9
  ~ zaczęło się
  Poniedziałek, 26.10

  oczywiście na początek sprawy najważniejsze nowy podatek od PIS dla wszystkich. "PiS opracował już natomiast sposób finansowania mediów. "Z abonamentu, który będzie o połowę mniejszy niż w tej chwili, za to będzie powszechnie ściągalny, albo w rachunkach za energię, albo przy PIT-cie" - powiedział Czabański." Nawet jeżeli mam w d.... ich radio i TV lub mnie nie stać PIS i tak sfinansuje je z moich pieniędzy.

 3. 3
  +7
  ~ Gru
  Wtorek, 27.10

  Ale mamy posłów i senatora. 1: prezes co doprowadził zakład do upadku pomimo dopłat z PFRONu, kiepski prezydent miasta który dalej zasłużył miasto bardzo kiepski samorządowie co nie znał ustawy o reforma administracyjnej, że Elbląg jest miastem o takich samych prawach jak Olsztyn. 2: Został ponownie wybrany bardzo nieaktywny poseł który przez tyle kadencji dla miasta nic nie zrobił. 3: spadochroniarzy jeden co wspomagał tylko Olszyna (na odchodNe dołożył kilkanaście milionów na tramwaje olsztyńskie) drugi zaplanował miasto. Trzeci co obecny, że coś zrobi z Senackie dla masa. Szkoda dalej pisać wszyscy coś obiecali zobaczymy co z tego będzie.

 4. 4
  +8
  ~ Han
  Wtorek, 27.10

  Protas i Ciesliński z Elbląga ,ale jaja elblążanie to jednak dupki

 5. 5
  +10
  ~ nnnn
  Wtorek, 27.10

  co za idiotyczni mieszkańcy Elbląga.!!! Wybrali Protasa i Cieślińskiego.!!!

 6. 6
  +30
  ~ vcxxx
  Wtorek, 27.10

  wybrać ponownie Krasulskiego i Gelertową i Cieślińskiego to trzeba mieć siano w głowie!!! i do tego wieczny nierób Wcisła!!! Gratuluje Elblągowi!!!

 7. 7
  +5
  ~ powiec
  Wtorek, 27.10

  W związku z tym że pislamscy hejterzy to zwykle analfabeci wyjasniam, Gelertowa dostała chyba tylko ok 500 głosów mniej niż elblązanie oddali ich na PO! Wy się lepiej martwcie co za ciemniaki głosowały na nieudaczników z PIS!

 8. 8
  +55
  ~ w twarz
  Wtorek, 27.10

  Postać L.Krasulskiego {PiS} , to absolutne kuriozum...Osobnik z wykształceniem podstawowym, ciemniak jakich mało, Z zawodu rozwoziciel piwa {konwojent} , który nie potrafi sklecić poprawnie jednego zdania..! Czy ktoś słyszał Krasulskiego na sejmowej mównicy, przez ostatnie 10 lat !?... Dał się poznać szerszej publiczności, gdy został złapany przez Policję, gdy jechał nachlany samochodem, gdy był już posłem..! To wszystko, czego dokonał...

 9. 9
  +9
  ~ k
  Wtorek, 27.10

  Protas rodowity elblążanin. Ale beka. Trzeba być idiotą by na niego głosować.

 10. 10
  +2
  ~ śmiechu warte
  Wtorek, 27.10

  Tak z -PO- : J.P. -P.Ć.- z PSL-:P.Ż.z Z.Lew. :M.W. oni nigdy nam nie pomogą pseudo Elblążanie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.338849067688