Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
no straszne, przecież takie leżące drzewko mogło spokojnie poleżeć do poniedziałku, nic by się nie stało! ale trzeba kręcić zaraz afere!! wstyd!!!
A może wreszcie trzeba wymienić szefa tej firmy na takiego który chce pracować i by wreszcie zniknęły te spróchniałe drzewa w Elblągu.
Wzruszyła mnie ta historia!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
no straszne, przecież takie leżące drzewko mogło spokojnie poleżeć do poniedziałku, nic by się nie stało! ale trzeba kręcić zaraz afere!! wstyd!!!
A może wreszcie trzeba wymienić szefa tej firmy na takiego który chce pracować i by wreszcie zniknęły te spróchniałe drzewa w Elblągu.
Wzruszyła mnie ta historia!