Środa, 29.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ja
  Czwartek, 30.07

  Posłuchajcie co na wp.pl powiedział policjant że Honda uderzyła w karetkę a dlaczego karetka ma nie wgnieciony bok a Honda ma cały przód a karetka go nie ma.Dalej ludzie powiedzieli że karetka wpadła w poślizg na czym .A jeszcze jedno dlaczego Honda nie ma prawego boku,i dlaczego siedzi na wysepce.Niech pan policjant pomyśli zanim coś powie

 2. 2
  --5
  ~ MagdaLena30
  Czwartek, 30.07

  Prędkość karetki przy dojeżdżaniu do skrzyżowania była zdecydowanie za duża co widać po uszkodzeniach pojazdów zasada ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego Ponadto kierowca karetki może nie stosować się po przepisów ale z zachowaniem środków ostrożności To nie tor F1 tylko miasto w którym różni kierowcy poruszają się niekoniecznie widząc Pana pędzącego na sygnałach.

 3. 3
  --10
  ~ jacek
  Czwartek, 30.07

  smutna prawda ale wygląda na winę kierowyc karetki

 4. 4
  +7
  ~ Wonski
  Czwartek, 30.07

  Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy ucierpieli w tej tragedii.

 5. 5
  +9
  ~ kosa52
  Czwartek, 30.07

  Karetka to pojazd uprzywilejowany i chocby skały s....ły musimy na nią uważać .Kierowcy maja w nosie uprzywilejowane pojazdy nie jednokrotnie gadają przez telefony ,nie zjeżdzaja a nawet się nie zatrzymują.Karetki jadą ratowac życie czasem za braknie minuty.Ciekawa jestem jak by pisali ci którzy by potrzebowali nagłej pomocy a karetka by przyjechała za póżno ,bo musiała uważać na swiatłach.Ci co krytykują ,ogarnicjcie się.

 6. 6
  0
  ~ RIP
  Czwartek, 30.07

  Niech spoczywa w pokoju.

 7. 7
  +2
  ~ jacek
  Czwartek, 30.07

  dziękuje za minusiki internetowa gawiedzi. ciężko zaakceptować, że Elbląg w szczycie szczególnie w tym miejscu jest zawalony autami ZAWSZE i jadąc na czerwonym trzeba też uważać ?

 8. 8
  +13
  ~ masakra
  Czwartek, 30.07

  Macie przebudowane ,bezpieczne skrzyżowania w Elblągu.Gdzie są ronda pytam tu powinno być rondo.

 9. 9
  +3
  ~ jmaniek
  Czwartek, 30.07

  co tu pisać ,TRAGEDIA!!!

 10. 10
  +4
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 30.07

  Karetka pogotowia , ktora jedzie na sygnałach ma prawo wjechać na czerwone swiatło , z tym ,że musi zachować szczególną ostrożnośc ,żeby niedoprowadzić do kolizji innych użytkowników drogi , Kierowca samochodu osobowego wjechał na skrzyżwanie na zielonym swietle i miał prawo , a teraz jest pytanie kto tu powinnien zachować ostrożnośc ? obaj kierowcy z tym ,że kierowca samochodu osobowego był już na opuszczeniu skrzyżowania I GDYBY SIĘ ZATRZYMAŁ NIC TO BY NIE DAŁO . w/g mnie winę ponosi kierowca karetki pogotowia Podam przykład , a gdyby szła kolumna pieszych przez przejście to kto by miał winę ? piesi czy karetka .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99409794807434