Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Fajno zakładajcie - tylko kto przegląda ich stan - niektóre są zdekomletowane, brak farby żółtej,wystają śruby mocujące po elementach spowalniacza, który się zdekompletował . Łatwo zainstalować , a kto jest ich gospodarzem !
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Fajno zakładajcie - tylko kto przegląda ich stan - niektóre są zdekomletowane, brak farby żółtej,wystają śruby mocujące po elementach spowalniacza, który się zdekompletował . Łatwo zainstalować , a kto jest ich gospodarzem !