Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
Miały być darmowe przejazdy komunikacją miejską , a są płatne , Może były w dzień wyborów , ale ja nie chodzę na wybory i dlatego nie wiem . A kto jeżdzi bez biletu bezrobotny , bo za jeden bilet kupi bochenek chleba , a utobusy i tak jeżdzą puste .
Ważniejsza była premia dla kanara niż ludzie spieszacy się do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
mmmmmmaaaaaa gooooooooośść gaaadaaannneeeeeee.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Miały być darmowe przejazdy komunikacją miejską , a są płatne , Może były w dzień wyborów , ale ja nie chodzę na wybory i dlatego nie wiem . A kto jeżdzi bez biletu bezrobotny , bo za jeden bilet kupi bochenek chleba , a utobusy i tak jeżdzą puste .
Ważniejsza była premia dla kanara niż ludzie spieszacy się do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
mmmmmmaaaaaa gooooooooośść gaaadaaannneeeeeee.