Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ korba666
  Środa, 17.09

  to cale rondo to taka sama tandeta jak elblaskie saciezki rowerowe. Nie zdziwilbym sie gdyby projektowal to jakis glab bez prawa jazdy nie majacy pojecia o prowadzniu auta. tak samo jak sciezki rowerowe projektuja barany wozace dupy w samochodach. i jak to ma byc zaprojektowane z sensem?

 2. 2
  +10
  ~ Alvares
  Środa, 17.09

  Ja mam uwagę do tych ograniczników mające zapobiegać zmianę pasa ruchu. Mianowicie jak je traktować? w ustawie o ruchu drogowym nie znalazłem czarnej linii oddzielającej pasy ruchu. Po za tym tworzą one linie przerywaną którą według przepisów można przekraczać. Tylko linia ciągła zabrania zmiany pasa ruchu...i powinna być biała. Wiedz czy to jest w ogóle legalne ze one są tam zainstalowane???

 3. 3
  +6
  ~ mayk
  Środa, 17.09

  W zime tych strzałek nie będzie widać jakaś głupota z tym malowaniem chyba każdy wie kto ma pierszeństwo na rondzie.

 4. 4
  +52
  ~ etam
  Środa, 17.09

  bendzie git- cofnie sie szczałke do tyłu i będzie cacy.

 5. 5
  +15
  ~ randżer
  Środa, 17.09

  Współczuje sobie i obcym poruszanie się w tym miejscu zimą.

 6. 6
  +4
  ~ 7654321
  Środa, 17.09

  Oznakowanie do dupy. Jak nie jesteś elblążaninem i po pojedziesz prze to rondo kilka razy to się zgubisz.

 7. 7
  +20
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Środa, 17.09

  PODSUMUJMY skrótowo: 12 Lutego z chodnikami tak wąskimi, że z trudem da się przejść, wysepka na przejściu dla pieszych z ktorej trzeba uciekać wprost pod samochody gdy jedzie tramwaj, ok. 1 km wyjazd spod Biedronki na Nowowiejskiej gdy potrzeba jechac w stronę Traugutta, ronda bez sensu, najkrótszy na świecie buspas (haha!). brak chodników z jednej strony Browarnej, stoląca woda po deszczu na Nowej 1 i wybijająca burzówka na Browarnej, źle wytyczone ścieżki rowerowe, zabrane popularne przejście przy czołgu, przystanki z wiatami na torze donikąd i perspektywa nowej przebudowy skrzyżowania koło Feniksa, gdy będą budowane tramwaje. I zadłużenie miasta na pograniczu wypłacalności na kilka najblizszych lat. Czy jeszcze ktoś uważa, że drogownictwem zajmują się w Elblągu kompetentni ludzie???

 8. 8
  +6
  ~ Świadek
  Środa, 17.09

  Największym problemem jest brak dodatkowego sygnalizatora przed wjazdem na torowisko z ulicy Browarnej. Dojeżdżając w/w ulicą mijamy sygnalizator który się znajduje przed przejściem dla pieszych i wyświetla światło ostrzegawcze. Po zatrzymaniu oczekujemy na możliwość wjazdu na rondo ustępując pierwszeństwa. W międzyczasie światło zmienia się na czerwone bo nadjeżdża tramwaj i nieświadomy kierowca wtedy rusza.

 9. 9
  +7
  ~ 60 lat za fajerą z k 3miliony km
  Środa, 17.09

  Ja mam takie pytanie do pana DARIUSZA DIANIUKA co pan miał na mysli ,że pan nazwał RONDO turbinowe . Może ja panu wyjasnię co to jest TURBINA I JAKIE TURBINY SĄ OBECNIE . Turbina gazowa , turbina wiatrowa , turbina parowa . turbina wodna , a obecnie turbiny są w silnikach skrót TDI . A może to rondo będzie napędzane wprzyszłości za pomocą turbiny . Ronda mamy dwa rodzaje . rondo z wjazdem podporządkowanym , czyli pojazdy które znajdują się na rondzie, czyli w ruchu okrężnym mają pierszenstwo i ronda, które muszą ustąpić pojazdom wjeżdzających na rondo , czyli pierszeństwo maja pojazdy , ktore mamy po prawej stroni ręki i oni mają pierszeństwo wjazdu na rondo .

 10. 10
  +14
  ~ ursus
  Środa, 17.09

  do BEZ ŚCIEM proszę- masz racje dlatego tez ci niekompetentni ludzie powinni wyleciec z ratusz wprost do wiezienia za nieodpowiedzialne i skandalicznie zaniedbania. te 3 letnie remonty to jakas groteska mialo byc lepiej a jest poo nich gorzej. zlikwidowano takze skret z ul robotniczej do alstomu, jedyny dojazd to tylko przez to glupie rondo. jakby nie mogli tam zrobic tego skretu w prawo a miejsca tam pod dostatkiem. kretynskim rozwiazaniem jest sygnalizacja swietlna dla pieszych pomiedzy insektem a millenium. po co ja tam postawili skoro tramwaj przejezdza raz na 6 minut? a czerwone pali sie przez bardzo dlugi czas. jakby wsadzic paru urzedasowni projektantow do wiezienia to bylby porzadek.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4421298503876