Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Panu Wilkowi chyba się coś pomyliło to było święto i piknik dla ludzi a premier przyjeżdża do mieszkańców a nie na głupie rozmowy z Wilkiem wybierz Pan inny termin
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Panu Wilkowi chyba się coś pomyliło to było święto i piknik dla ludzi a premier przyjeżdża do mieszkańców a nie na głupie rozmowy z Wilkiem wybierz Pan inny termin