Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Panie Babojć....a co takiego niby Pan załatwił? I co poświęcił? Jedyne co pamiętam to to, że płakał Pan, że babcia mieszka w domu bez ubikacji. A niby taki zaradny wnuczek, tak dużo robi a nie potrafił zadbać o ubikację
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Panie Babojć....a co takiego niby Pan załatwił? I co poświęcił? Jedyne co pamiętam to to, że płakał Pan, że babcia mieszka w domu bez ubikacji. A niby taki zaradny wnuczek, tak dużo robi a nie potrafił zadbać o ubikację