Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
zlikwidować urzędy pracy!!!! nie znam nikogo komu ten urząd znalazł pracę , nawet staże za marne grosze załatwiane są po znajomości , co za chory kraj!!!! tylko spier.... z tego kraju!!!
ciągle czekam...kiedy wreszcie zlikwidują te PUP ???
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
zlikwidować urzędy pracy!!!! nie znam nikogo komu ten urząd znalazł pracę , nawet staże za marne grosze załatwiane są po znajomości , co za chory kraj!!!! tylko spier.... z tego kraju!!!
ciągle czekam...kiedy wreszcie zlikwidują te PUP ???