Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ssss
  Poniedziałek, 23.09

  Mieszkam w dużym mieście, w Oslo i spacerując po przeogromnych zadbanych, zielonych parkach, lasach, zastanawiam się gdzie Ci wszyscy ludzie mieszkają,domy tutaj, jakby spod ziemi wyrastały, dookoła zielono,mnóstwo jeziorek, stawów.Krajobraz jak ze wsi.Nawet w samym centrum ogromne prześliczne parki, stylowe fontanny, cudne. Chociaż kiedyś myślałam, że z Elbląga się nie ruszę, to teraz nawet nie tęsknię...

 2. 2
  0
  ~ prawy elblążanin
  Poniedziałek, 23.09

  Łukasz spójrz na mape i zobacz ile Szwecja ma dużych miast i porównaj to z resztą kraju - to ci pokaze prawdziwy obraz Szewcji i nie bedziesz ***ół pisał ;P Byłem i w Sztokholmie i paru podobnych (nie bede mówil o porównywalnych do Elbląga) - w Sztokholmie widziałem jak w weekend "bawią" się szwedzi - masakra - owszem do prawie 4 rano jest pełno ludzi ale ogromna wiekszosć stoi godzinami w ogromnych kolejkach do fastfudów, w porównaniu do tego na dyskotekach są pustki, oni głównie tylko żrą i żrą fastfudy, więc nie dziwota, że tak wyglądaja - aha no i jeszcze dosc sporo kasyn jest - i to ich "zabawa" i faktycznie mają gdzie sobie usiąść nawet w dużym mieście aby zjeść tego hamburgera z donalda. Co do jakości życia, to szewdzi wszystko dadzą polakowi za 0,5l. wódki - współczuje im ;)

 3. 3
  0
  ~ Łukasz23
  Poniedziałek, 23.09

  @prawy: Możesz współczuć Skandynawom słabości do polskiej wódki, a ja mogę ich podziwiać za "ogólnonarodowe" wyczucie estetyczne, które sprawia, że ich statystyczne wioski i miasteczka są po prostu ładniej zaprojektowane i lepiej utrzymane niż wioski i miasteczka w Polsce. Różnijmy się pięknie - ja nadal będę sobie oglądał katalog Ikei, a Ty ulotkę mebli Bodzio - i świat się od tego nie zawali.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8535270690918