Środa, 1.04.2020, Imieniny: Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ młody
  Środa, 03.07

  Żegnamy Rycha,Zbycha,Grzecha,Mirusia,............

 2. 2
  --4
  ~ "wturlałem" się
  Środa, 03.07

  "Trzeba zdawać sobie sprawę, że ktoś tutaj zrobił parę błędów" ... ale to nie my!

 3. 3
  --10
  ~ "wcisłam" się
  Środa, 03.07

  Gdzie jest tych 20 000 niezadowolonych, skoro nadal rządzimy! Czyżby z referendum było coś nie tak?

 4. 4
  0
  ~ Zbyszko
  Środa, 03.07

  To niech sobie platforma za swoje błedy płaci Panie Schetyna ale sama ja nie zamierzam za kilka lat sluchac tego samego. PO nic dobrego dla Elbląga nie zrobiło i dalj nie zrobi!! Mało tego jeszcze wstyd na całą Polskę. Kręcą lody, że ho ho!!!

 5. 5
  +2
  ~ leniwce z UM
  Środa, 03.07

  Elbląg ...Schetyna .....nawet tego nie skomętuje....kłamstw część kolejna......

 6. 6
  --2
  ~ boląca prawda o nfz
  Środa, 03.07

  NFZ nie przewiduje bólów nagłych - czyli takich, które mimo ciągłego bólu, są okrutne i nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpią. Właśnie m.in. ze względu na te przebijające bóle można byłoby się zabezpieczyć w postaci morfiny. Jednak na tę trzeba mieć receptę. Kontroler NFZ z kolei kwestionuje recepty, na których lekarz nie rozpisał, jakie dawki morfiny świadczeniobiorca spożyje w ciągu 10 dni. Cofa je jako trwoniące pieniądze od podatnika. A kontroler jest zmotywowany, bo otrzymuje premie za odzyskanie środków z powrotem do budżetu.Zgodnie z algorytmem NFZ, wchodzący w procedurę paliatywną powinien żyć trzy miesiące. W tym czasie nie może korzystać ze zwykłych świadczeń lekarskich, bo to też naraża NFZ na podwójne świadczenia.

 7. 7
  --1
  ~ leniwce z UM
  Środa, 03.07

  W marcu 2013 r. ONZ uznał, że dopuszczanie do cierpienia pacjentów jest..... torturą. Do krajów torturujących zaliczył Polskę....tak to PO dba o swoich obywateli ....NFZ ....6 miesiecy na specjalistę ,do roku na onkologa ...a jak rak złośliwy to nawet nie leczą bo im się nie opłaca .....ten rząd zabija ludzi jak Hitler...ale czy tego pana to obchodzi....A MOŻE PANI GELERT SIĘ WYPOWIE ....sama pewnie leczy się prywatnie....i

 8. 8
  0
  ~ Pannanikt
  Środa, 03.07

  GŁOSUJĄC NA GELERT GŁOSUJESZ NA NOWACZYKA......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. 9
  --15
  ~ Bdb ceznura !
  Środa, 03.07

  B. dobrze się stało, że niektóre elbląskie portale społeczne zaczęły blokować wpisy obsesjonata M.L. Jemu zaczęło już się wydawać, że jego widoczna i niewidoczna ułomność daje legitymację do brutalnych ataków na innych, ataku większego kalibru niż to robił kulawy kolega Adolfa H. czy nasz uszatek zwany Jerzy U. Pozostaje tylko pytanie: jak to się stało, że premier Tusk poświęcił mu trochę swojego czasu podczas pierwszego pobytu w Elblągu? Pewnie z wrodzonego taktu i grzeczności. Bo przecież temu obsesjonatowi zaczęło się już roić w niezbyt bogato uzbrojonej w szare komórki główce, że oto teraz każdy polityk odwiedzający Elbląg będzie musiał poświęcić czas na jego dyrdymały i obsesje. A tu z....rał się goły na róg stodoły !

 10. 10
  --5
  ~ PO dokonało tego czego nie dał rady Hitler .....
  Środa, 03.07

  Jaki pewny że będzie dobrzre....słyszałem że będzie się ludzi z PO meldować na pobyt stały by elizabet wygrała ,pozatym Tusk gadał z bratem Putinem i chyba znowu pożyczą im serwery..:.......taka polska POlityka :........

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.