Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
TYLKO DOBRE NA ZDJĘCIU A W RZECZYWISTOŚCI PUSTE ;/ TO MNIE PRZERAŻA KOLESZKA TEJ NA KOŃCU ;]
Ale co ma do tego, jakie są ??? Żenić się z nimi będziesz ? Najważniejsze , że są ładne i utalentowane i przynoszą chwałę miastu i oby tak dalej !!
a ile ona mają lat bo wyglądają na 30 co najmniej
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
TYLKO DOBRE NA ZDJĘCIU A W RZECZYWISTOŚCI PUSTE ;/ TO MNIE PRZERAŻA KOLESZKA TEJ NA KOŃCU ;]
Ale co ma do tego, jakie są ??? Żenić się z nimi będziesz ? Najważniejsze , że są ładne i utalentowane i przynoszą chwałę miastu i oby tak dalej !!
a ile ona mają lat bo wyglądają na 30 co najmniej