Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Elbląg to upadające i wyludniające się miasto. W 2035 roku nasze miasto będzie liczyło około 80 tys. mieszkańców. Średnia wieku podnieście się o około 10 lat. Nikt nie będzie inwestował e takim mieście?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Elbląg to upadające i wyludniające się miasto. W 2035 roku nasze miasto będzie liczyło około 80 tys. mieszkańców. Średnia wieku podnieście się o około 10 lat. Nikt nie będzie inwestował e takim mieście?