Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
atmosfera olimpii2004 jest dużo lepsza niż w olimpii, szkoda zmarnować tych kilku lat ciężkiej pracy. Niech olimpia łączy sie z concordią
w Elblagu ;liczy sie tylko Conca
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
atmosfera olimpii2004 jest dużo lepsza niż w olimpii, szkoda zmarnować tych kilku lat ciężkiej pracy. Niech olimpia łączy sie z concordią
w Elblagu ;liczy sie tylko Conca