Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
A może trzeba ukarać urzędasów z ratusza za to ze jadąc od strony ul. Odrodzenia do ul. Tysiąclecia kilkakrotnie muszę stać na czerwonym świetle - wtedy to jest emisja spalin !
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A może trzeba ukarać urzędasów z ratusza za to ze jadąc od strony ul. Odrodzenia do ul. Tysiąclecia kilkakrotnie muszę stać na czerwonym świetle - wtedy to jest emisja spalin !