Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
elblascy kierowcy to glaby bez szkol!!!! wszystkim zabrac prawa jazdy
bardzo dobrze że to wprowadzili bo skończyły się ekwilibrystyczne nawrotki przy wjeździe na stację benzynową a przejeżdżam to skrzyżowanie kilka razy dzienne. A korki są bo inne ulice są pozamykane i to wszystko.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
elblascy kierowcy to glaby bez szkol!!!! wszystkim zabrac prawa jazdy
bardzo dobrze że to wprowadzili bo skończyły się ekwilibrystyczne nawrotki przy wjeździe na stację benzynową a przejeżdżam to skrzyżowanie kilka razy dzienne. A korki są bo inne ulice są pozamykane i to wszystko.