Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Pan Wojciech Paczkowski był moim nauczycielem w sp 1. Cudowny człowiek, bardzo dobry nauczyciel. I robił świetne wycieczki rowerowe. Szacun dla Pana, Panie Wojciechu.
huuuuurrra !! odwołali go!! wojtek jeśli jesteś radnym bezradnym to nie bierz się za politykę tylko do za naukę już !!!
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Pan Wojciech Paczkowski był moim nauczycielem w sp 1. Cudowny człowiek, bardzo dobry nauczyciel. I robił świetne wycieczki rowerowe. Szacun dla Pana, Panie Wojciechu.
huuuuurrra !! odwołali go!! wojtek jeśli jesteś radnym bezradnym to nie bierz się za politykę tylko do za naukę już !!!